Токарний верстат по металу Jet BD-11G
Для дрібносерійного виробництва швейцарська компанія Jet пропонує скористатися токарним верстатом BD-11G. Він призначений для найпоширеніших токарних завдань. В якості джерела живлення використовують побутову мережа, підключення можливо навіть в невеликій майстерні. При своїх відносно невеликих габаритах і вазі 180 кг наділений хорошою продуктивністю і витривалістю. Для зручності робочого процесу передбачена лампа для підсвічування, поліпшує видимість.
Особливості Jet BD-11G
Потужний асинхронний двигун
Потужність електричного мотора досягає 1100 Вт. Він може довше працювати без перерв за рахунок відсутності вугільних щіток. Немає постійного тертя – немає надмірного перегріву. Обслуговування мінімальне, так і витрати на витратні матеріали не потрібні.
- Бренд - JET.
- Тип верстата - універсальний.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (220 В).
- Потужність, Вт - 1100 Вт.
- Оброблюваний матеріал - по металу.
- Розмір різця - 12х12 мм
- Види нарізуваних резьб - дюймова; метрична.
- Діаметр прохідного отвору шпинделя - 26 мм.
- Хід пінолі задньої бабки - 80 мм.
- Відстань між центрами - 700 мм.
- Діапазон нарізання метричних різьб - 0.2-3.5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 180 кг |
| Види нарізуваних резьб | дюймова; метрична |
| Габарити | 1390х660х1285 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр обточування на поперечним супортом | 170 мм |
| Діаметр прохідного отвору шпинделя | 26 мм |
| Діапазон нарізання метричних різьб | 0.2-3.5 мм |
| Діапазон поздовжніх подач | 0.07-0.4 мм/об |
| Клас | Професійний |
| Кількість швидкостей (шпинделя) | 6 |
| Конус пінолі задньої бабки | MK2 |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Оброблюваний матеріал | По металу |
| Особливості | шкільні |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Розмір різця | 12х12 мм |
| Відстань між центрами | 700 мм |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип верстата | Універсальний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Хід верхнього супорта | 60 мм |
| Хід пінолі задньої бабки | 80 мм |
| Хід поперечного супорта | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 000 ₴












