Токарний верстат по металу Jet BD-12G
Jet BD-12G – токарний верстат, призначений для обробки металу. Його робочий ресурс розрахований на дрібносерійне виробництво, їм обладнують виробничі цехи з невеликим навантаженням. Агрегат живиться від однофазної електромережі, для експлуатації не треба створювати спеціальні умови. Він доступний навіть домашньому майстру-любителю.
Особливості Jet BD-12G
Велика робоча зона
Для комфортної роботи механізм продумано розміщений, щоб під час обробки нічого не заважало під рукою. Є де розвернутися з деталями різного розміру. Окремої уваги заслуговує зрозуміла панель управління. З налаштуванням параметрів впорається навіть новачок.
- Бренд - JET.
- Тип верстата - універсальний.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (220 В).
- Потужність, Вт - 1100 Вт.
- Оброблюваний матеріал - по металу.
- Розмір різця - 16х16 мм
- Діаметр прохідного отвору шпинделя - 38 мм.
- Хід пінолі задньої бабки - 80 мм.
- Відстань між центрами - 750 мм.
- Діапазон нарізання метричних різьб - 0.2-4 мм.
- Діапазон поздовжніх подач - 0.01 /0.02 /0.04 /0.016 /0.032 /0.064 /0.025 /0.05 /0.1 мм/об
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 357 кг |
| Габарити | 1400х700х700 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр обточування на поперечним супортом | 170 мм |
| Діаметр прохідного отвору шпинделя | 38 мм |
| Діапазон нарізання метричних різьб | 0.2-4 мм |
| Діапазон поздовжніх подач | 0.01 /0.02 /0.04 /0.016 /0.032 /0.064 /0.025 /0.05 /0.1 мм/об |
| Клас | Професійний |
| Кількість швидкостей (шпинделя) | 6 |
| Конус пінолі задньої бабки | MK3 |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Оброблюваний матеріал | По металу |
| Особливості | шкільні |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Розмір різця | 16х16 мм |
| Відстань між центрами | 750 мм |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип верстата | Універсальний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Хід верхнього супорта | 90 мм |
| Хід пінолі задньої бабки | 80 мм |
| Хід поперечного супорта | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 000 ₴












