Токарний верстат по металу Jet BD-6
Компактний токарний верстат по металу BD-6 від швейцарського бренду Jet здатний на багато що. Харчується він від однофазної мережі, тому підключитися можна навіть в гаражі. Агрегат відповідає всім нормам якості та безпеки, робота зручна і безпечна. Електричний двигун захищений від перевантаження, що запобігає його поломки.
Особливості Jet BD-6
Діаметр обточування 180 мм
Супорт здатний нарізати метричну різьбу ліву і праву на заготівлі в діаметрі до 18 см. Цього достатньо для невеликого домашнього виробництва, хобі і т. п. Відстань між центрами 200 мм, тому і довжина деталі хороша.
- Бренд - JET.
- Тип верстата - універсальний.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (220 В).
- Потужність, Вт - 250 Вт; 400 Вт.
- Оброблюваний матеріал - по металу.
- Розмір різця - 8х8 мм
- Види нарізуваних резьб - метрична.
- Діаметр прохідного отвору шпинделя - 20 мм.
- Хід пінолі задньої бабки - 40 мм.
- Відстань між центрами - 200 мм.
- Діапазон нарізання метричних різьб - 0.4 - 2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 33 кг |
| Види нарізуваних резьб | метрична |
| Габарити | 600х300х300 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр обточування на поперечним супортом | 110 мм |
| Діаметр прохідного отвору шпинделя | 20 мм |
| Діапазон нарізання метричних різьб | 0.4 - 2 мм |
| Діапазон поздовжніх подач | 0.09 мм/об |
| Клас | Професійний |
| Кількість швидкостей (шпинделя) | плавне регулювання |
| Конус пінолі задньої бабки | MK2 |
| Потужність, Вт | 250 Вт; 400 Вт |
| Оброблюваний матеріал | По металу |
| Особливості | для гаража; шкільні |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Розмір різця | 8х8 мм |
| Відстань між центрами | 200 мм |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип верстата | Універсальний |
| Тип установки | Настільний |
| Хід верхнього супорта | 55 мм |
| Хід пінолі задньої бабки | 40 мм |
| Хід поперечного супорта | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 999 ₴









