Токарно-гвинторізний верстат Jet GH-1640ZX
Швейцарський бренд Jet випустив потужний токарно-гвинторізний верстат GH-1640ZX з двигуном 5,6 кВт. Він справляється з чорновими і чистовими токарними процесами. Для зручної роботи навіть при поганому освітленні вбудована галогенна лампа. Під час обробки металу установка не вібрує за рахунок великої ваги і жорсткості конструкції. Вона розрахована на многосменную роботу без зупинок для остигання.
Особливості Jet GH-1640ZX
Широкий перелік операцій
Агрегат призначений для обробки внутрішньої і зовнішньої поверхні металевої деталі конусоподібної, циліндричної форми, а також торців. З його допомогою можна нарізати різьбу метричну, дюймову, модульну, птичевую.
- Бренд - JET.
- Тип верстата - токарно-гвинторізний.
- Клас - промисловий.
- Живлення - від мережі (380 В).
- Потужність, Вт - 5600 Вт.
- Оброблюваний матеріал - по металу.
- Розмір різця - 25x25 мм
- Діаметр прохідного отвору шпинделя - 80 мм.
- Хід пінолі задньої бабки - 125 мм.
- Відстань між центрами - 1015 мм.
- Діапазон нарізання метричних різьб - 0.5-20 мм.
- Діапазон поперечних подач - 0.02-1.25 мм/об
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 2120 кг |
| Габарити | 2460х1016х1220 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр обточування на поперечним супортом | 254 мм |
| Діаметр прохідного отвору шпинделя | 80 мм |
| Діапазон нарізання метричних різьб | 0.5-20 мм |
| Діапазон поперечних подач | 0.02-1.25 мм/об |
| Діапазон поздовжніх подач | 0.04 - 2.5 мм/об |
| Клас | промисловий |
| Кількість швидкостей (шпинделя) | 12 |
| Конус пінолі задньої бабки | МК4 |
| Потужність, Вт | 5600 Вт |
| Оброблюваний матеріал | По металу |
| Харчування | від мережі (380 В) |
| Під'єднання шпинделя | D1-8 (DIN 55029) |
| Розмір різця | 25x25 мм |
| Відстань між центрами | 1015 мм |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип верстата | токарно-гвинторізний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Хід верхнього супорта | 130 мм |
| Хід пінолі задньої бабки | 125 мм |
| Хід поперечного супорта | 228 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 700 ₴












