Генератор Бензиновий Utool UIG-1000
- Тип генератора: Бензиновий
- Максимальна потужність: 1,0 кВт
- Номінальна потужність: 0,90 кВт
- Кількість фаз: 1
- Номінальна напруга: 230 V
- Тип двигуна: 1-циліндровий, 4-тактний
- Система запуску: Ручний
- Об'єм двигуна: 53,5 куб. см
- Обсяг паливного бака: 3,2 л
- Витрата палива: 420 г/кВт * год
- Система охолодження: Повітряна
- Габарити: 510 х 270 х 440 мм
- Вага: 16,0 кг
Бензогенератор инверторного типа Utool UIG-1000 предназначен для резервного электроснабжения. Номинальная мощность генератора Utool UIG-1000 0.9 кВа. Часто используется для отдыха на природе, рыбалки, туризма поскольку генератор имеет малые габаритные размеры и небольшой вес 16 кг транспортировка не составит проблем. Благодаря инверторной схеме генератор выдает точный ток, что позволяет подключать электроприборы чувствительные к перепадам напряжения. На лицевой панели имеется выход 12В, 6А и одна розетка 230В. Установлены различные индикаторы, отображающие уровень топлива и т.д. Генератор має легкий, потужний і продуктивний двигун. Для захисту від перегріву використовується повітряне охолодження. Низький рівень шуму за рахунок пластикової шумоізоляції, яка також захищає від дощу або снігу. Запуск генератора здійснюється за допомогою ручного стартера. Великим плюсом даного генератора є його компактні розміри і ергономічний дизайн. Легка і інтуїтивно зрозуміла панель управління генератора.
Комплектація:
- Генератор
- Свічковий ключ
- Провід з клемами 12В
- Вилка 220В
- Картонна коробка
- Інструкція по експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Utool |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автозапуск (АВР) | Немає |
| Вага (кг) | 16 кг |
| Час роботи, год | 3 ч |
| Додаткові функції | Датчик масла |
| Категорія товару | Бензинові генератори |
| Макс. потужність, Вт | 1000 Вт |
| Потужність, л. с. | 1,6 л. с. |
| Напруга, В | 1 фаза (220 В) |
| Номін. потужність при 220 В, Вт | 900 Вт |
| Обмотка альтернатора двигуна | мідь |
| Обсяг паливного бака, л | 3,3 л |
| Об'єм двигуна, см3 | 54 см3 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Силові роз'єми / виходи | 12V, 230V/16A |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип кожуха | Закритий |
| Тип електростанції | Мобільні |
| Паливо, А- | А92 |
- Ціна: 11 130 ₴




