Інфрачервоний нагрівач UFO ECO TERM ECO-EC/18 1800-2000 W Class I
5 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: UFO ECO TERM ECO-EC/18
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Конструкція | |
|---|---|
| Тип обігрівача | ламповий |
| Тип нагрівального елементу | ІК-лампа |
| Тип лампи | фламентіновая |
| Вид перенесення теплової енергії | інфрачервоне середньо-/короткохвильове |
| Монтаж | підлоговий |
| Плитка на встановлення "з коробки" | є |
| Управління | |
| Управління | електромеханічне |
| Пульт | немає |
| Параметри і особливості | |
| Макс. потужність | 2000 Вт |
| Площа обігріву | 24 м2 |
| Особливості | термостат |
| Функції захисту | захист від перегріву |
| Фізичні характеристики | |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхГ) | 218x952x141 мм |
| Вага | 2,75 кг |
| Додатково | |
| ECO Term обігрівач має сучасний дизайн. Потужний, розрахований на площу до 24 кв. Чи не займає багато місця. Починає гріти через 30 секунд після увімкнення. Має термостат, який підтримує задану температуру у кімнаті. Завдяки термостату заощаджує електроенергію. Датчик автовимкнення вимкне обігрівач при випадковому перекиданні. Для зручності ECO Term має ручку, що дозволяє легко переміщати обігрівач та кріплення для змотування кабелю. Добре гріє, надійний, не сушить повітря, легко дихається. ECO Term залишає лише приємні враження. |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFO |
| Тип встановлення | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴



