Особливості:
- Ексклюзивний протокол приймання JET із сертифікованими допусками (DIN 8606)
- Масивна станина верстата із сірого чавуну
- Загартовані та відшліфовані напрямні станини
- Знімний містик станини
- Коробка передач дає змогу нарізати різь без заміни шестерень
- Автоматичне подавання поздовжнього та поперечного супорту
- Механізм приводу шпинделя постійно працює в олійній ванні
- Товчковий режим роботи шпинделя
- Загартовані та відшліфовані шестерні в передній бабці та в коробці передач
- Регулювання проміжків напрямних за допомогою клинових планок
- Централізована система подавання мастила поздовжнього супорту
- Регульована в поперечному напрямку задня бабка для обточування конусів
- П'ятипозиційний керівний вал із кулачками
Комплектація:
- 3-кулачковий патрон Ø250 мм із прямими/зворотними кулачками
- 4-кулачкова планшайба Ø300 мм
- Планшайба Ø300 мм
- 4-позиційний тримач із фіксатором
- Обертовий упорний центр МК-4
- Перехідна втулка МК-7/МК-5
- Рухомий і нерухомий люнети
- Піддон для збирання стружки
- Задня захисна стінка
- Захисний екран патрона з кінцевим вимикачем
- Ножне гальмо шпинделя з кінцевим вимикачем
- Установи (пристрій цифрової індикації) по 3 осям, ціна поділки 0,005 мм похибка ± 1 знак
- Система підведення СОЖ
- Галогенна лампа місцевого освітлення
- Лімб для нарізування різі
- Вал керування з регульованими кулачками (вимкнення поздовжнього подавання)
- Концевий упор поздовжнього переміщення
- Регульовані опори станини
| Напруга, В | 380 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 8800 |
| Макс. діаметр оброблення над станиною, мм | 406 |
| Макс. діаметр оброблення над супортом, мм | 254 |
| Відстань між центрами, мм | 1015 |
| Частота обертання шпинделя, об/хв | 25 .. 1800 |
| Число швидкостей | 12 |
| Система подавання СКЛАД | да |
| Регулювання обертів | да |
| Поздовжнє подавання | 0.038 — 2.3 мм/об |
| Хід верхнього супорту, мм | 130 |
| Поперечне подавання | 0.015 - 0.9 мм/об |
| Хід поперечного супорту, мм | 228 |
| Піноль задньої бабки | МК-4 |
| Хід пінолі задньої бабки, мм | 124 |
| Розмір оснастки, мм | 25 х 25 |
| Різь шпинделя | D1-8 (DIN 55029) |
| Отвір шпинделя, мм | 80 |
| Конус шпинделя | МК-7 |
| Крок метричної різі | 0.5 - 20 мм |
| Крок дюймової різі | 72 - 1 5/8 TPI |
| Розмір патрона | 250 |
| Габарити, мм | 2462 х 1016 х 1220 |
| Вага, кг | 2120 |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Родина бренда | Швейцарія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 776 704,50 ₴




