
Токарний верстат для металу JET GH-2660 ZH DRO RFS 50000785T
1 203 471,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50000785T
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості:
- Ексклюзивний протокол приймання JET із сертифікованими допусками (DIN 8606)
- Масивна станина верстата із сірого чавуну
- Загартовані та відшліфовані напрямні станини
- Механізм плавного пуску захищає двигун і збільшує термін експлуатації приводу
- Механізм приводу шпинделя постійно працює в олійній ванні
- Збільшений діаметр прохідної отвори
- Наявність знімного містка для збільшення діапазону оброблюваних деталей (до 870 мм)
- Зручне керування поздовжнім і поперечним подаванням за допомогою хрестового джойстика з кнопкою прискореного переміщення
- Товчковий режим роботи шпинделя
- Загартовані та відшліфовані шестерні в передній бабці та в коробці передач
- Регулювання проміжків напрямних за допомогою клинових планок
- Централізована система подавання мастила поздовжнього супорту
- Регульована в поперечному напрямку задня бабка для обточування конусів
- П'ятипозиційний керівний вал із кулачками
- Передня бабка з фрикційною муфтою
Комплектація:
- Станок
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- 3-кулачковий патрон Ø325 мм із прямими/зворотними кулачками
- 4-кулачкова планшайба Ø400 мм
- Планшайба Ø630 мм, планшайба Ø 250 мм
- 4-позиційний тримач із фіксатором
- Обертовий упорний центр МК-5
- Упорний центр МК-5
- Перехідна втулка Ø113/МК-5
- Рухомий люнет
- 2 нерухомі люнети
- Пришвидшене переміщення поздовжнього супорту
- Пришвидшене переміщення поперечного супорту
- Захист рецетримача
- Захист ходового гвинта
- Ключ для 3-кулачкового патрона
- Ключ-різзатримача
- Задня захисна стінка
- Піддон для збирання стружки
- Захисний екран патрона з кінцевим вимикачем
- Ножне гальмо шпинделя з кінцевим вимикачем
- Ознай по 3 осям, ціна поділу 0,005 мм похибка ± 1 знак
- Система підведення СОЖ
- Галогенна лампа місцевого освітлення
- Вал керування з регульованими кулачками (вимкнення поздовжнього подавання)
- Концевий упор поздовжнього переміщення
- Ящик з інструментом
- Комплект віброопор
- Паковання
| Напруга, В | 380 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 7500 |
| Макс. діаметр оброблення над станиною, мм | 660 |
| Макс. діаметр оброблення над супортом, мм | 420 |
| Відстань між центрами, мм | 1525 |
| Частота обертання шпинделя, об/хв | 36. 1600 |
| Число швидкостей | 12 |
| Система подавання СКЛАД | да |
| Поздовжнє подавання | 0,063 — 2,25 мм/об |
| Хід верхнього супорту, мм | 145 |
| Поперечне подавання | 0,027 — 1,07 мм/об |
| Хід поперечного супорту, мм | 310 |
| Піноль задньої бабки | МК-5 |
| Хід пінолі задньої бабки, мм | 150 |
| Розмір оснастки, мм | 32 х 32 |
| Різь шпинделя | D1-8 (DIN 55029) |
| Отвір шпинделя, мм | 105 |
| Конус шпинделя | 113 мм 1:20 |
| Крок метричної різі | 1 - 14 мм |
| Крок дюймової різі | 28 - 2 1 TPI |
| Розмір патрона | 325 |
| Габарити, мм | 3000 х 1150 х 1450 |
| Вага, кг | 3565 |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Родина бренда | Швейцарія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 203 471,25 ₴



