Функціональні та конструктивні особливості
До вашої уваги пропонуємо однофазний (230V) дизельний генератор SENCI SCD13000Q максимальною потужністю 10 кВт у шумозахисному кожусі.
Це оптимальне рішення для дому як резервне джерело живлення. Потужність цієї станції дасть змогу Вам задовольнити великі потреби та підтримати будинок або дачу в автономному режимі.
Також треба звернути увагу, що станція обладнана шумоізоляцією. Це дасть змогу Вам підтримати як мінімум гарні сусідні стосунки.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 208 кг |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Довжина: | 1130 мм |
| Основні | |
| Виробник | Senci |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Тип палива | Дизельне |
| Напруга | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Режим роботи | Аварийный |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Да |
| Стан | Новий |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Повна потужність | 10 кВА |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Да |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Кількість коліщаток | 4 |
| Ручка для перенесення | Немає |
| Наявність вольтметра | Да |
| Режими запуску | Електростартер |
| Датчик рівня мастила | Да |
| Лічильник мотогодин | Да |
| Акумулятор у комплекті | Да |
| Автоматичний регулятор напруги | Да |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 720 куб. см |
| Потужність двигуна | 16 л. с. |
| Тактність двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | 1100 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Об'єм оливної системи двигуна | 2.5 л |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senci |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 900 ₴




