Пропонована модель бензинового генератора всесвітньо відомої компанії Scheppach є пристроєм, що автономно виробляє електричну енергію. За допомогою даного агрегату користувач зможе забезпечити електрикою невелике приміщення, в якому використовується невелика кількість електроприладів. Генератор характеризується невеликою вагою (не більше 20.4 кг) та компактними розмірами (440х295х510). Це гарантує вільне переміщення як із приміщення, так і присадибними ділянками.
Завдяки низькому шумовому порогу реалізується можливість розміщення генератора будинку без необхідності додаткової звукоізоляції. Модель також характеризується високим ККД, максимальним показником потужності, що виробляється. Спеціальний стартер для легкого запуску апарата та гвинт, що регулює навантаження – гарантія найпростішого робочого процесу.
Характеристики Інверторний генератор Scheppach SG 2000
Клас: побутовий
Додаткові параметри: OHV
Кількість циліндрів: 1
Потужність: 2.1 к.с.
Тип масла, що рекомендується: SAE 10W-30
Об'єм двигуна: 106 см.куб.
Об'єм масляного картера: 0.4 л
Витрата палива: 450 г/кВт·год
Тип запуску: ручний стартер
Марка палива: АІ-92
Тип двигуна: 4-тактний
Об'єм паливного бака: 3.2 л
Напруга: однофазний (220 В)
Рівень шуму: 95 дБ
Частота струму/напруги: 50 Гц
Максимальна потужність: 2 кВт
Час безперервної роботи: 4 год
Номінальна потужність: 1.6 кВт
Тип установки: портативні (переносні)
Захист двигуна від низького рівня масла: є
Вихід 12 В: є
Силові розетки: 2х16А (220В)
Інформаційний дисплей: ні
Виконання: шумозахисний
ЕКО режим: ні
Матеріал обмотки альтернатора: мідь
Індикатор навантаження: є
Індикатор заміни олії: є
Довжина: 440 мм
Висота: 295 мм
Ширина: 510 мм
Вага: 20.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Тип палива | Бензин |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.4 кг |
| Висота, мм | 295 мм |
| Вихід 12 В | Так |
| Габарити | 295x510x440 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові параметри | OHV |
| Захист двигуна від низького рівня масла | Да |
| Індикатор заміни масла | Да |
| Індикатор перевантаження | Да |
| Інформаційний дисплей | Немає |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Комплектація | - Інверторний генератор, — набір ключів, — клема маси, — інструкція, — картонна коробка |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Марка палива | АІ-92 |
| Потужність, л. с. | 2.1 л. с. |
| Номінальна потужність | 1.6 кВт |
| Об'єм двигуна | 105 см. куб. |
| Об'єм масляного картера | 0.4 л |
| Обсяг паливного бака | 3.2 л |
| Виробник двигуна | інші |
| Витрата палива, г/кВт·год | 450 г/кВт·год |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип розеток | 2х16А (220В) |
| Тип установки | портативні (переносні) |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Частота струму/напруги | 50 Гц |
| Ширина, мм | 510 мм |
| ЕКО режим | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴








