Заглибна пила з нахилом Scheppach PL75
13 100,97 ₴
- В наявності
- Код: 123483
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис моделі Scheppach PL75 Сучасна технологія 3 в 1 — пряме різання, пиляння під нахилом і занурення з обмежувачем глибини, яке необхідне для виконання безлічі однакових пропилів у заготівці,
Машина швидкісна, функціональна, вирізняється неперевершеною німецькою якістю збирання,
Безпечна робота, завдяки захисній муфті та кнопці блокування обертання шпинделя, одна з найважливіших переваг,
Бренд Шепач найкращий у Європі виробник різальних електроінструментів$
Легка та потужна інноваційна пила за адекватною ціною. Читати докладніше
Представлена заглибна пила є новинкою у сфері роботи з деревиною, як у майстернях, так і під час домашніх ремонтів.
Ця компактна та сучасна циркулярка представлена німецьким брендом Scheppach, який має багаторічний досвід у виготовленні різального та пиляльного обладнання.
Її призначення поздовжнє розпилювання дерева, фанери, листів ДСП і погрудні різи.
Робочий стіл невеликий і нерухомий, а різальний диск нахиляється під потрібним для пиляння кутом. Корпус міцний.
Багато уваги виробник приділяє безпеці шпиндель блокується кнопкою від непередбаченого увімкнення, а захисна муфта оберігає майстра від ефекту зворотного удару.
Особливості та переваги моделі PL75:- потужний електромотор на 1,6 кВт ефективно охолоджується повітряним вентилюванням, тому готовий до щоденних, тривалих робіт,
- під час використання додаткової напрямної, циркулярка стає заглибною,
- великий диск діаметром 210 мм має функцію нахилу під вибраним кутом різання,
- ергономічна ручка з гумовою накладкою забезпечує міцне захоплення й комфортне керування,
- диск занурюється на глибину 7,5 см, для зміни глибини пропилювання використовується зручна додаткова ручка у верхній частині корпусу,
- , щоб стружка та деревний пил не заважали дихати й не псувала якість різу, вбудований стандартний штуцер для пиловідведення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Вага | 6.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | дискові |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина пропилу 45° | 55 мм |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Комплектація | - Дискова пила — інструкція з експлуатації, — гарантійний талон |
| Максимальна глибина пропилу 90° | 75 мм |
| Максимальні оберти | 4500 об/хв |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Напрямна шина | без можливості установки |
| Оброблюваний матеріал | по дереву |
| Харчування | Від мережі |
| Посадковий діаметр диска | 30 мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип товару | дискові пили |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 100,97 ₴










