Однофазний портативний інверторний генератор Scheppach IGT2500 — це невеликий і компактний агрегат, ідеальний для використання в похідних умовах, на дачі або в гаражі, надійний і зручний інструмент для різних сфер, включно з будівництвом, автомобільний туризм і багато інших. Особливістю є використання технології інвертора, яка дає змогу отримувати стабільніший струм і точнішу частоту. Завдяки цьому генератор підходить для живлення навіть чутливої електроніки, як-от комп'ютери та телевізори.
Особливості Scheppach IGT2500Максимальна потужність — 2 кВт
Мініелектростанція має максимальну потужність 2 кВт, що дає змогу використовувати його як у побутових, так і з комерційною метою, для забезпечення електрикою домашньої техніки або невеликої торгової точки.
Двигун об'ємом 79 см.
Генератор обладнаний чотиритактним одноциліндровим двигуном, який забезпечує надійну й ефективну роботу пристрою. Верхнє розташування клапанів сприяє кращому переробленню палива, підвищуючи у такий спосіб загальну продуктивність.
Паливний бак об'ємом 3.2 л
Паливний бак інверторного генератора дає змогу забезпечити його роботу на тривалий час без додаткового заправлення. Залежно від під'єднаного навантаження час роботи може досягати 10 годин.
Дві однофазні розетки
Передбачені дві однофазні розетки по 16 А, що дає змогу приєднувати до станції кілька електроприладів одночасно.
Вихід 12 В
Вихід 12 В інверторного генератора надає можливість використовувати його для заряджання акумуляторів та інших пристроїв, що працюють на цій напруги.
Компактна конструкція
Компактні розміри генератора та вага всього 17.5 кг полегшують його транспортування і зберігання, а також дають змогу використовувати в умовах обмеженого простору.
Читати докладніше| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Тип палива | Бензин |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.5 кг |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип альтернатора | асинхронний |
| Клас | побутової |
| Об'єм двигуна | 79 див. куб. |
| Габарити | 570х320х485 мм |
| Тип установки | портативні (переносні) |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Обсяг паливного бака | 3.2 л |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Марка палива | АІ-92/АІ-95 |
| Гарантія | 12 місяців |
| виконання | у кожусі |
| Частота струму/напруги | 50 Гц |
| Потужність, л. с. | 2.7 л. с. |
| Вихід 12 В | Так |
| Номінальна потужність | 1.6 кВт |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Додаткові параметри | OHV |
| Висота, мм | 510 мм |
| Ширина, мм | 295 мм |
| Тип розеток | 2х16А (220В) |
- Ціна: 18 999 ₴



