Для професійного широкоформатного розкрою дерева та плит ДВП, ДСП, МДФ або ламінату використовуйте професійну машину Schеppach Forsa 9.0, яка призначена для здійснення чистих пропилів у заготовках середнього та великого перерізу, надаючи відмінну якість результату та точний зріз. Витривала конструкція призначена для одиночного та серійного виконання завдань.
Основні особливості:
максимальна частота обертання валу 4000 об/хв забезпечується надійним двигуном потужністю 4800 Вт;
гранична швидкість розпилу досягає 66 м/с, сприяючи отриманню бездоганного результату обробки;
висота регулювання леза від 0 до 107 мм дає широкі можливості ведення процесів;
при здійсненні похилих розпилів під кутом 45 градусів глибина різу становить 75 мм;
пристрій здатний здійснювати розпил матеріалів довжиною 3200 мм завдяки каретці та широкій поперечній стільниці;
ширина розкрою з використанням паралельної напрямної становить 560 мм, із застосуванням розширювача столу показник зростає до 1300 мм;
за допомогою підрізної плити зріз здійснюється без сколів, що виключає відбраковування;
алюмінієва поверхня і напрямні мають стійкість до механічних впливів та утворення корозій;
вбудована система пиловідведення дозволяє утримувати робочу зону в чистоті, своєчасно прибираючи стружку;
надійне повітряне охолодження знижує температурне навантаження на механізм та збільшує експлуатаційний ресурс;
сталева рама стабільно фіксує та утримує розкрійний апарат вагою 415 кг.
Технічні характеристики Scheppach Forsa 9.0
Робочі параметри
Частота обертання пильного диска 4000 об/хв
Макс. довжина розпилу 3200 мм
Макс. висота пропилу 90°/45° 107 мм
Розміри пильного диска 315 мм.
Матеріал, що обробляється
по дереву
по ДСП
по ЛДСП
за фанерою
Характеристики двигуна та пристрої
Напруга трифазна (380 В)
Потужність, Вт 4000 Вт
Живлення від мережі
Конструктивні та функціональні особливості
Діаметр витяжного штуцера 100 мм
Особливості
рухома каретка
з кульковими напрямними
Призначення
розпилювальні
для виробництва меблів
для ДСП
для ЛДСП
додаткова інформація
Габарити 3400х1050х1110 мм
Розмір робочого столу 595х815 мм
Гарантія 12 місяців
Довжина розпилу 3200 мм.
Клас напівпрофесійний
Вид верстата форматно-розкроювальні
Вага 415 кг
Країна походження Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оброблюваний матеріал | для дерева ДСП по ЛДСП по фанері |
| Особливості | рухома каретка з кульковими напрямними |
| Вага | 415 кг |
| Харчування | Від мережі |
| Потужність, Вт | 4000 Вт |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Габарити | 3400х1050х1110 мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Розмір робочого столу | 595х815 мм |
| Діаметр витяжного патрубка | 100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри пильного диску | 315 мм |
| Макс. висота різу 90°/45° | 107 мм |
| Макс. довжина розпилу | 3200 мм |
| Частота обертання пильного диска | 4000 об/хв |
| Вид верстата | форматно-розчинні |
| Довжина розпилу | 3200 мм |
- Ціна: 162 423 ₴



