Шліфувально-полірувальний верстат Scheppach TiGer 2000s — професійний шліфувальний інструмент із потужним двигуном, полірувальним і шліфувальним кругом, знімною водяною ванною, а зроблений верстат із пластику високої міцності. Використовується для точного шліфування, заточування різальних інструментів із подальшим фінальним шліфуванням. Верстат чудово підійде для роботи в майстернях, цехах, заводах, у разі використання додаткових пристосувань, які йдуть у комплекті, з ним зможе працювати навіть новачок у себе вдома.
Scheppach TiGer 2000 s виготовляється в Німеччині з дотриманням вищих європейських стандартів якості та безпеки. Верстат зроблений із високоякісного пластику підвищеної міцності, всередині якого розміщується потужний двигун на 1200 Вт. У комплекті зі верстатом постачається кам'яне коло діаметром 20 см і завтовшки 4 см, з додаванням оксиду алюмінію для швидкого заточування й оптимального результату. Також у комплекті є ванна для охолоджувальних рідин, яка може кріпитися під заточувальним колом.
Крім основного кола, встановлений другий полірувальний круг зі шкіри, він слугує для фінального оброблення та видалення задирок. Новачкам же припадуть до душі, напрямні втулки, за допомогою яких можна з легкістю тримати оптимальний кут заточування. Провести купівлю шліфувально-полірувального верстата TiGer 2000s можна прямо в нас на сайті. А ми здійснюємо доставку інструмента в будь-який регіон України.
Читати докладніше| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.5 кг |
| Вид верстата | точильні |
| Габарити | 360х285х275 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр шліфувального круга | 200 мм |
| Інформаційний дисплей | Немає |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Максимальні оберти | 120 об/хв |
| Потужність, Вт | 120 Вт |
| Оброблюваний матеріал | По металу |
| Особливості | з олійною ванною з мокрим каменем двосторонні |
| Харчування | Від мережі |
| Посадковий діаметр кола | 40 мм |
| Розширення робочого столу | Немає |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип верстатів | точильно-шліфувальні |
| Тип товару | шліфувально-полірувальні |
| Тип установки | Настільний |
| Тип пристрою | шліфувально-полірувальні |
- Ціна: 4 113 ₴



