



Акумуляторна машина Eibenstock для вирівнювання штукатурки EPG 400 A (065A1000)
28 594 ₴
- Немає в наявності
- Код: 926399
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис моделі Eibenstock для вирівнювання штукатурки EPG 400 A (065A1000) Делікатний вплив на поверхні з цементних, гіпсових, цементно-вапняних розчинів гарантує бездоганне оздоблення, Портативний агрегат можна використовувати на не електрифікованих ділянках, Шліфувальний круг діаметром 37 см охоплює велику площу, прискорюючи процес зачищення. Читати докладніше
Машина для вирівнювання штукатурки Eibenstock EPG 400 A наносить і видаляє будівельні розчини, згладжує нерівності, змінює структуру опоряджувальних шарів. Акумуляторний інструмент позбавлений дротів, що плутаються, та незалежний від міських електромереж. Шліфмашина готує стіни та стелю для фарбування, обклеювання шпалерами, декорування мозаїкою.
Особливості та переваги моделі EPG 400 A (065A1000):- енергоефективний мотор видає високі оберти для надання гладкості оштукатуреним поверхням, має тривалий ресурс і надійність,
- плавний запуск не перевантажує двигун,
- регулятор частоти обертання дасть змогу варіювати оберти в межах 80 об/хв,
- трипозиційний редуктор характеризується довговічністю й ефективним передаванням крутного моменту на оснастку,
- пилоуловлювач доповнений ковпачком зі щітковим кожухом для підтримання чистоти в зоні обробки,
- безступенева настоянка робочого режиму завдяки електронному перемиканню,
- вихід для пилососа дає змогу знизити рівень запиленості, убезпечити органи дихання працівників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eibenstock |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5.2 Ач |
| Вага | 3.8 кг |
| Тип інструмента | шліфмашини для стін і стель |
| Висота, мм | 450 мм |
| Габарити | 450x420x600 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр шліфувального круга | 370 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | 1 |
| Комплектація | - Акумуляторна машина для вирівнювання штукатурки — акумулятор, — інструкція з експлуатації, — гарантійний талон |
| Максимальні оберти | 110 об/хв |
| Призначення | для стін для штукатурки та шпаклівки |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Харчування | акумуляторний |
| Плавний пуск | з плавним пуском |
| регулювання обертів | без регулювання |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип товару | шліфмашини для стін і стель |
| Тип пристрою | шліфмашини |
| Ширина, мм | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 594 ₴



