Свердлильно-фрезерний верстат FDB Maschinen BF16 Vario призначений для виконання свердлильних, фрезерних, різьбонарізних робіт із заготовками із чорних та кольорових металів та їх сплавів в умовах штучного виробництва. Завдяки суміщенню операцій свердління та фрезерування скорочуються витрати на придбання дод. верстатів, а також економляться виробничі площі. Обладнання характеризується високою надійністю, легкістю освоєння та експлуатації, простотою обслуговування. Верстат FDB Maschinen BF16 Vario призначений для експлуатації в умовах штучного виробництва на підприємствах з невисоким навантаженням, в інструментальних цехах, ремонтних майстернях і т.д. /strong>
- На фрезерному верстаті можна обробляти різні площини, канавки, зубчасті колеса, розточувати отвори в деталях зі сталі, чавуну, кольорових металів та пластмаси.
- Широкий діапазон обертів шпинделя дозволяє застосовувати дану модель для свердлувальних і розточувальних операцій. для нарізування гребінок та іншого оснащення.
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 510х460х845 мм |
| Діапазон кута повороту (клона) шпиндельної головки | ±90 |
| Кількість пазів | 3 мм |
| Кількість ступенів | 2 |
| Конус шпинделя | MK2/M10 |
| Максимальна відстань від центру шпинделя до колони | 165 мм |
| Максимальна відстань від шпинделя до столу | 240 мм |
| Максимальний діаметр вертикального фрезерування | 16 мм |
| Максимальний діаметр узгодження (сталя) | 16 мм |
| Максимальний діаметр торцевого (дискового) фрезерування | 50 |
| Потужність електродвигуна приводу шпинделя | 0,6 кВт |
| Наявність системи подавання мастильно-охолоджувальної рідини (СОЖ) | Немає |
| Напрямок обертання шпинделя | вправо |
| Напруга електродвигуна шпинделя | 220 В |
| Переміщення пінолі | 50 мм |
| Переміщення шпиндельної голови (Z) | 205 мм |
| Підсвічування робочої зони | Немає |
| Підйом опускання | ручне |
| Поперечне переміщення столу (Y) | 160 мм |
| Поздовжнє переміщення столу (Х) | 220 мм |
| Розмір Т-образних пазів | 10 мм |
| Розмір столу | 400х120 мм |
| Відстань між пазами | 35 мм |
| Регулювання глибини свердління | Немає |
| Різь затискної тяги шпинделя | М12 |
| Швидкість обертання шпинделя | 50-2250 об/хв |
| Спосіб зміни швидкості обертання шпинделя | варіатор |
| Тип електродвигуна — шпинделя | постійного струму |
| Точне подавання пінолі | Немає |
| Тумба під верстат | Немає |
| Пристрій цифрової індикації (УЦІ) | Немає |
| Функція нарізування різі | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴





