Свердлильно-фрезерний верстат FDB Maschinen BF 30 з ремінним приводом шпинделя (модель 20/32) (прямий ремінний привід від двигуна на шпиндель (відсутність зубчастої передачі, проміжного валу) призначений для виконання фрезерних, свердлильних, різьбонарізних робіт та чорних металів та їх сплавів в умовах штучного виробництва.
Завдяки суміщенню операцій фрезерування та свердління, скорочуються витрати на придбання додаткових верстатів, а також економляться виробничі площі. в умовах штучного та дрібносерійного виробництва на підприємствах з невисоким навантаженням, у ремонтних майстернях, інструментальних цехах тощо. Обладнання характеризується легкістю освоєння та експлуатації, високою надійністю, простотою обслуговування.
32):- Зручна панель управління,
- Праве-ліве обертання шпинделя,
- Захищена кожухом напрямна фрезерної головки,
- Короткий кінематійний ланцюг,
- Потужний електродвигун,
- Тонка подача при фрезеруванні,
- Подача рукояткою під час свердління,
- Регульований упор переміщення столу.
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 890х710х1120 мм |
| Діапазон кута повороту (клона) шпиндельної головки | ±90 |
| Кількість пазів | 3 мм |
| Кількість ступенів | 1 |
| Конус шпинделя | MК3 |
| Максимальна відстань від центру шпинделя до колони | 185 мм |
| Максимальна відстань від шпинделя до столу | 480 мм |
| Максимальний діаметр вертикального фрезерування | 20 мм |
| Максимальний діаметр узгодження (сталя) | 32 мм |
| Максимальний діаметр торцевого (дискового) фрезерування | 76 |
| Потужність електродвигуна приводу шпинделя | 1.5 кВт |
| Наявність системи подавання мастильно-охолоджувальної рідини (СОЖ) | Да |
| Напрямок обертання шпинделя | вправо вліво |
| Напруга електродвигуна шпинделя | 220 В |
| Переміщення пінолі | 75 мм |
| Переміщення шпиндельної голови (Z) | 355 мм |
| Підсвічування робочої зони | Немає |
| Підйом опускання | ручне |
| Поперечне переміщення столу (Y) | 205 мм |
| Поздовжнє переміщення столу (Х) | 450 мм |
| Розмір Т-образних пазів | 12 мм |
| Розмір столу | 730x210 мм |
| Відстань між пазами | 63 мм |
| Регулювання глибини свердління | Да |
| Різь затискної тяги шпинделя | М12 |
| Швидкість обертання шпинделя | 50-2250 об/хв |
| Спосіб зміни швидкості обертання шпинделя | варіатор |
| Тип електродвигуна — шпинделя | Асинхронний |
| Точне подавання пінолі | Да |
| Тумба під верстат | Немає |
| Пристрій цифрової індикації (УЦІ) | Да |
| Функція нарізування різі | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 000 ₴





