



Стрічкова пила по металу FDB Maschinen SG270HD
212 000 ₴
205 640 ₴
- В наявності
- Код: 826753
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Верстат стрічковопильний консольного типу FDB Maschinen SG270HD призначений для обробки заготовок розміром до 350х240 мм або труб діаметром до 270 мм.
Модель виготовлена на базі масивної жорсткої станини, що забезпечує високу точність різу.
< p>Пила оснащена системою подачі СОЖ та системою автоматичної зупинки при розриві полотна.Стрілянкова пилка FDB Maschinen SG270HD призначена для роботи в умовах серійного та дрібносерійного виробництва на підприємствах з 3-змінним режимом роботи.
< h3>КомплектаціяХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість бака СОЖ | 15 л |
| Висота стільниці | 950 мм |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 1790х1450х1900 мм |
| Макс. діаметр різання круглої заготовки, - 45 | 200 мм |
| Макс. діаметр різання круглої заготовки, 45 | 230 мм |
| Макс. діаметр різання круглої заготовки, 60 | 140 мм |
| Макс. діаметр різання круглої заготовки, 90 | 270 мм |
| Макс. розмір різання прямокутної заготовки — 45 | 200х140 мм |
| Макс. розмір різання прямокутної заготовки, 45 | 230х150 мм |
| Макс. розмір різання прямокутної заготовки, 60 | 140х140 мм |
| Макс. розмір різання прямокутної заготовки, 90 | 350х240 мм |
| Потужність двигуна (380 В) | 1,1/2,2 кВт |
| Розмір пиляльного полотна (ДхШхТ) | 2920x27x0,9 мм |
| Швидкість різання | 36/72 м/мин |
| Спосіб зміни кута різання | поворот пиляльного агрегату |
| система подачі СОЖ | 25 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 640 ₴



