Універсальний робочий прожектор Groz LED-670 з подвійним джерелом живлення для безперервного використання як у приміщенні, так і на вулиці.
Світлодіод нового покоління COB забезпечує надвисоку потужність 30W і яскраве біле світло у 2800 люменів. Завдяки куту світлового потоку 110 прожектор світить рівномірно та може освітлювати великі площі на відстань 10 метрів.
Міцна та надійна конструкція класами захисту IP54 та IK07
Корпус зроблений із литого алюмінію, з прогумованими краями, що робить його стійким до ударів і вибрацій — звичайним явищам у робочому середовищі. Прожектор також не боїться вологи, пилу та бризок.
Литий під тиском корпус із порошковим покриттям преміумкласу.
Прогумовані кути роблять світильник стійким до ударів і вібрації — звичайним явищем у будь-якому робочому середовищі.
Універсальне використання завдяки магніту, кронштейну, який повертається на 180 і штативу (купується окремо)
Вільно стоїть підставка з регульованим кронштейном дає змогу зручно переміщати світло в разі потреби в робочому просторі. До комплекту входить кріпильний магніт, який дає змогу прикріпити прожектор до будь-якої металевої поверхні.
Додатково можна купити штатив — для освітлення роботи над головою або мінімізації тіні під час напрямку світла вниз.
Використовуйте прожектор як Powerbank
Прожектор можна використовувати як зовнішній акумулятор і заряджати від нього інші пристрої, наприклад, телефон.
Подвійне джерело живлення: літієвий акумулятор і пряме під'єднання до мережі 220 В
Акумулятор забезпечує до 5 годин автономної роботи. Час до повного заряджання 3 години. Новий літієвий акумулятор слугує до 5 разів довше, ніж стандартні акумулятори.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Groz |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Прожектори |
| Час до повного заряджання | 3 години |
| Час роботи акумулятора | До 5 годин при 50% потужності, до 2,5 годин при 100% потужності |
| Гарантійний термін | 12міс міс |
| Дальність променя | 10 м |
| Джерело живлення | акумулятор Li-Ion 7,4V 44000 mAh та 220V AC |
| Кількість світлодіодів | 30W |
| Потужність світлового потоку | 2800 Лм / 1400 Лм |
| Робоча температура | від -20°C до 45°C |
| З акумулятором | Да |
| З магнітом | Да |
| Ступінь захисту | IP54 та IK07 |
| Країна виробництва | Індія |
| Тип світлодіода | COB |
| Ширина світлового променя | 110° |
- Ціна: 6 341 ₴



