


Світлодіодна фара 3W LED 5040 люмен
4 419 ₴
4 286,43 ₴
- В наявності
- Код: 55067
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна фара Groz LED-711 для встановлення на будь-який транспорт: екскаватор, комбайн, тягач, трактор або звичайний автомобіль. 24 CREE LED світлодіодів видають високу потужність у 72W і яскраве біле світло на 5040 люменів. Світлодіоди з боків забезпечують кут світлового потоку на 60 на відстань 100 метрів, а центральні світлодіоди видають щільне спрямоване світло до 200 метрів.
Міцна та надійна конструкція класом захисту IP67
Корпус зроблений із литого алюмінію, а лінза з міцного полікарбонату. Фара працює за будь-якої погоди: сніг, дощ та ін.
Джерело живлення
Фара працює від постійної напруги 10-30 вольтів від бортової мережі, що дає змогу під'єднати її до будь-якого транспорту. Кабель під'єднання завдовжки 500 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Groz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Прожектори |
| Дальність променя | до 200 м |
| Джерело живлення | 10V DC - 30V DC |
| Потужність світлового потоку | 5040 Лм |
| Потужність світлодіодів | 24 LED-світлодіодів по 3W |
| Робоча температура | від -20 °C до 45 °C |
| З акумулятором | Немає |
| З магнітом | Немає |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Країна виробництва | Індія |
| Тип світлодіода | LED |
| Ширина світлового променя | 60° / 30° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 286,43 ₴



