ОСОБЛИВОСТІ:
Бензиновий генератор EF Power V10800S - потужний генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, саду. Підходить для постійного та тривалого користування.
Генератор вироблено із американською 30A 250V розеткою, тому ми БЕЗКОШТОВНО надаємо універсальний перехідник в комплекті до генератора. (детальніше: у фото)
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Забезпечить електрикою всі прилади будинку (в тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику - всі інструменти.
ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ:
Використовується для енергонезалежності заміських будинків, офісів, торгових точок в аварійних ситуаціях на лініях електропередачі, а також як мобільне джерело електрики для комунальних і дорожніх служб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EF POWER |
| Максимальна потужність | 8.5 кВт |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 102 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 695х525х580 мм |
| Гарантія, к-в місяців: | 12 |
| Ємність паливного бака | 25 л |
| Модель двигуна | YH192FB |
| Напруга | 230/400 В Вольт |
| Попередження про низький рівень оливи: | Да |
| Робочий об'єм, см. куб.: | 458 см3 |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип розетки | американська 30A 250V |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 130 ₴








