Портативний інспекційний ліхтар Groz LED-321 для професійного використання. 24 LED світлодіоди забезпечують потужність 3W і яскраве рівномірне біле світло на 110 люменів.
Конструкція
Корпус з ударостійкого АБС-пластику
Універсальне використання завдяки магніту та гачку
Ліхтарик можна закріпити за гачок, який повертається на 360 для забезпечення мобільності та роботи без допомоги рук.
Магніт на задній стінці пристрою можна використовувати для закріплення ліхтарика на будь-якій металевій поверхні.
Джерело живлення
Батарейки типу АА — 3 штуки (входять до комплекту). Батарейок вистачає до 4 годин безперервної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Groz |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Ліхтарики |
| Час роботи акумулятора | 4 часа |
| Джерело живлення | АА — 3 штуки (включені в комплект) |
| Потужність світлового потоку | 110 Лм |
| Потужність світлодіодів | 3W 24 LED |
| Робоча температура | от −5°C до 40°C |
| Розміри | 210 мм ширина х 60 мм висота х 30 мм глибина |
| З акумулятором | Немає |
| З магнітом | Да |
| Країна виробництва | Індія |
| Тип світлодіода | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴




