
Лазерний рівень Sturm 1040-03-GR
1 854 ₴
- В наявності
- Код: 1040-03-GR
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Компактний лазерний рівень із базовими можливостями для виконання розмічувальних робіт. Проєктує дві лазерні лінії (горизонталь і вертикаль). Використання зеленого світлодіода дає можливість працювати з нівеліром в умовах яскравого денного світла, водночас робочий діапазон становить 25 м. Магнітний механізм самовирівнювання забезпечує швидку стабілізацію розмітки, є режим блокування маятника для безпечного транспортування пристрою. Живлення здійснюється за допомогою двох стандартних батарей типу AA, ресурсу яких досить для 10 годин безперервної роботи рівня. Завдяки наявності різі 1/4" у корпусі доступна можливість встановлення приладу на штатив, додатково є адаптер-перехідник на різь 5/8". Лазерний рівень комплектується зручним чохлом для зберігання.
| Технічні характеристики | |
| Проєктовані лазерні лінії | 1 горизонтальна та 1 вертикальна |
| Дальність роботи | 25 м |
| Точність | ± 0,3 мм/м |
| Діапазон самовирівнювання | ± 3,5° |
| Довжина хвилі лазера | 520 нм |
| Клас лазера | II |
| Живлення | 2 батарейки типу AA (входять до комплекту) |
| Автономність | до 10 годин безперервної роботи |
| Робоча температура | від -10 °C до +50 °C |
| Робоча різь | 1/4" |
| Розміри | 80 x 56 x 70 мм |
Комплектація: лазерний рівень, батарейки, адаптер-перехідник на різь 5/8", нейлоновий чохол, інструкція з експлуатації, гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 854 ₴



