Опис Рокла гідравлічна Vulkan SYP-IIK 3 т/ 2500 мм жовта
Гідравлічний візок SYP-IIK — обладнання для складу, за допомогою якого можна перевозити важкий вантаж. Часто використовується для транспортування об'єктів за територією складу, навантаження або розвантаження тощо. Представлена модель відрізняється від інших моделей довгими вилами та міцнішою та якіснішою сталлю.
Призначення й сфера використання: переміщення дерев'яних палітур із вантажем вагою не більш ніж 2000 кг і підіймання їх на висоту до 20 см. Крім складів активно застосовується в аеропортах, портах і на різних промислових об'єктах.
Особливості підіймального обладнання Вулкан
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги Vulkan SYP-IIK
- Колеса поліуретанові з гумовим покриттям червоного кольору.
- Максимальна довжина вил 250 см
- Ширина охоплення вил 55 см.
- Колеса не залишають слідів і створюють мінімальний шум
- Можна піднімати вантажі вагою до 3000 кг
- Чудово працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні тощо.
- Розміри передніх коліс 18х5 см
- Розміри задніх коліс 8х7 см
- Спарені колеса стійко витримують високе навантаження
- Посадкова висота підйому — 85 мм.
- Максимальна висота підйому — 200 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 170 кг |
| Висота в складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.2 м мм |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Довжина вил | 2.5 м |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір роликів вил | 80х70 мм |
| Розмір кермових коліс | 180х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Гідравлічна |
| Ширина вил | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 216 ₴





