Опис Рокла гідравлічна Vulkan SSHPT 2.5 т/1150 мм неіржавка сталь
Гідравлічний візок SSHPT — складське обладнання, за допомогою якого можна підіймати вантажі, розташовані на дерев'яних палітах. Часто використовується для транспортування об'єктів у межах складу, виставкового залу, магазину, цеху тощо. Подовжені вила дають змогу без проблем переміщати габаритні об'єкти. Представлена модель має корпус повністю виготовлений із неіржавкої сталі.
Призначення та сфера застосування: переміщення вантажів вагою до 2.5 тонн і підіймання їх на висоту до 20 см. Часто використовується на виробництві та в складських приміщеннях.
Особливості підіймального обладнання Вулкан
- Оптимальне співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- якісні колеса
Переваги гідравлічної рокли Vulkan SSHPT
- Нейлонові колеса без покриття
- Оптимальна довжина вил (115 см)
- Завдяки неіржавкій сталі, ефективно працює навіть в екстремальних умовах
- Ширина охвата вил 54см
- Можна підіймати вантажі вагою 2.5 т
- Розміри передніх коліс 18х5 см
- Розміри задніх коліс 8х7 см
- Спарені колеса для забезпечують надійність і стабільність конструкції під час руху
- Посадкова висота підйому становить 85 мм
- Максимальна висота підйому досягає 200 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 78 кг |
| Висота в складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.2 м мм |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір роликів вил | 80х70 мм |
| Розмір кермових коліс | 180х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Тип | Гідравлічна |
| Ширина вил | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 483 ₴






