Опис Штабелер електричний Vulkan CTQN 15/40 1500 кг, 4 м
Основні переваги штабела Vulkan CTQN 15/40:
- Корпус виготовлений із товстої вуглецевої сталі
- Самохідна конструкція
- Тришарове забарвлення корпусу
- Трисекційна щогла
- 1500 кг — реальна вантажність штабелера
- 1150 мм — довжина вил
- 170 мм — ширина вил
- 680 мм — максимальне зовнішнє розширення вил
- 85 мм — мінімальна висота підіймання вантажу
- 4 м — максимальна висота підіймання вантажу
- 500 мм — центр навантаження
- 1050 мм — висота вантажу під час руху
- 130/70 мм/с — швидкість підіймання вил без вантажу/з вантажем
- 500 мм/с — швидкість опускання вил
- 6/5 км/год — швидкість руху без вантажу/з вантажем
- Вбудований регулятор швидкості й електромагнітне гальмо
- Безщіткові двигуни
- 1,5 кВт — потужність двигуна для руху
- 2,2 кВт — потужність двигуна для підіймання вил
- 2620 / 2230 мм — максимальна довжина штабелера з майданчиком/без майданчика
- 1900 мм — висота штабелера зі складеною масткою
- 850 мм - ширина штабелера
- 2160/1760 мм — мінімальний радіус повороту з майданчиком/без майданчика
- Колеса виготовлені з поліуретану та покриті гумою
- Надійне зчеплення з поверхнею
- Підвищена міцність конструкції
- 850 кг — вага штабелера без акумуляторів
- 220 кг — вага акумуляторів
- 2*12 В/240 А·год — 2 акумулятори з сумарною напругою 24 В і ємністю 240 А·год
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Штабелер електричний Vulkan CTQN 15/40
- Акумулятори 2 шт.
- Зарядний пристрій
ОПИС ЕЛЕКТРИЧНОГО ШТАБЕЛЕРА Vulkan CTQN 15/40
Vulkan CTQN 15/40 — професійне обладнання, призначене для переміщення вантажів вагою до 1500 кг на складах, у магазинах і виробництвах. Завдяки трисекційній щоглі робоча висота досягає 4 м. За підйом вантажу відповідає електродвигун потужністю 2,2 кВт. За пересування відповідає окремий двигун потужністю 1,5 кВт, максимальна швидкість штабелера без вантажу становить 6 км/год, з вантажем 5 км/год відповідно. Штабелер живиться від акумуляторів із сумарною ємністю 240 А·год.
Штабелер електричний Vulkan CTQN 15/40 постачається з 2 акумуляторами та зарядним пристроєм.
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна дешево купити електричний штабелер Vulkan. Укрсервіс — офіційний власник ТМ Vulkan території України. Вся продукція сертифікована та постачається з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить вартість інструмента виробництва Vulkan, менеджери нададуть вам докладну консультацію й підберуть за вигідною ціною. Вони також підкажуть, де можна знайти правильні відгуки про обрану модель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1070 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 680 мм |
| Габарити | 2320x850x2590 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Макс.робоча висота | 4.0 м |
| Максимальна ємність акумулятора | 240 А·год |
| Мін. робоча висота | 0.085 м |
| Напруга акумулятора | 2x12 В |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
- Ціна: 416 500 ₴








