Опис Гідравлічна рокла Vulkan SYP-I-2000-2m Yellow
Основні переваги гідравлічної рокли Vulkan SYP-I-2000-2m:
- Корпус виготовлений із товстої вуглецевої сталі
- Тришарове забарвлення корпусу
- 2000 кг — реальна вантажність рокли
- 2000 мм — довжина вил
- 550 мм — ширина вил
- 85 мм — мінімальна висота підіймання
- 200 мм — максимальна висота підіймання
- Колеса виготовлені з поліуретану та покриті гумою
- Надійне зчеплення з поверхнею
- Підвищена міцність конструкції
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Гідравлічна рокла Vulkan SYP-I-2000-2m
ОПИС ГІДРАВАЛЬНИЙ РОКЛИ VULKAN
Vulkan SYP-I-2000-2m — професійне обладнання, призначене для переміщення вантажів вагою до 2 т на складах, у магазинах і виробництвах. Вирізняється посиленою конструкцією, що дає змогу надійно працювати під час усього терміну експлуатації. Має довгі вила розміром 200 см, що дає змогу працювати з великогабаритними вантажами, не побоюючись пошкодити товар.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 102 кг |
| Висота в складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.2 м мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Довжина вил | 2 м |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір роликів вил | 80х60 мм |
| Розмір кермових коліс | 180х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Гідравлічна |
| Ширина вил | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 748 ₴





