Опис Гідравлічна рокла Vulkan SYP-1-3000 жовтий
Гідравлічний візок Vulkan SYP-1-3000 — обладнання для переміщення поклажі в межах складу або супермаркету. З її допомогою здійснюють навантаження та переміщення важких вантажів на дерев'яних палітах. Представлена модель відрізняється від аналогів інших виробників міцнішою та якіснішою сталлю.
Призначення: переміщення вантажів вагою до 3000 кг і підіймання їх на висоту до 20 см. Крім складів, роклі часто використовують в аеропортах, портах і різних промислових об'єктах.
Особливості підіймального обладнання Вулкан
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги рокли Vulkan SYP-1-3000
- Поліуретанові колеса з гумовим покриттям червоного кольору не залишають слідів і майже не створюють шуму.
- Оптимальна довжина вил (115 см)
- Ширина охоплення вил 55 см.
- Дає змогу підіймати вантажі вагою до 3 т.
- Чудово працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні тощо.
- Розміри передніх коліс 18х5 см, а задніх — 8х6 см
- Спарені колеса для надійнішого переміщення
- Посадкова висота — 85 мм
- Максимальна висота підйому — 200 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 74 кг |
| Висота в складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.2 м мм |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір роликів вил | 80х60 мм |
| Розмір кермових коліс | 180х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Гідравлічна |
| Ширина вил | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 054 ₴




