Опис Стіл вантажний VULKAN жовтий SYTJ-35S 350 кг/1,3 м
Стіл гідравлічний VULKAN SYTJ-35S — механізм для піднімання важких об'єктів на необхідну висоту. Нерідко застосовується для переміщення габаритних вантажів на верхні стелажі або високі платформи. Використання підіймального столу неабияк прискорить вантажні роботи на складі або підприємстві.
Призначення: часто застосовується в технічних і складських приміщеннях, на промислових об'єктах, портах, вокзалах, будівельних майданчиках тощо.
Особливості підіймального обладнання Vulkan
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги гідравлічного столу Vulkan SYTJ-35S
- Може піднімати вантаж вагою до 350 кг
- Надійний в експлуатації
- Нейлонове покриття коліс забезпечує чудове зчеплення з поверхнею підлоги
- Дає змогу підіймати вантажі на висоту до 1,3 м
- Оптимальні габарити (91х51х5 см)
- Зручна ручка заввишки 98 см
- Стійкий і легкий у керуванні навіть за максимальних навантажень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 кг |
| Висота в складеному стані | 360 мм |
| Висота підйому | 1.3 м мм |
| Висота ручки | 980 мм |
| Вантажопідйомність | 350 кг |
| Розмір коліс | 125х50 мм |
| Розмір платформи | 910х510х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 020 ₴



