Генератор бензиновий 6,5 кВт Vulkan SC8000TE-II (SC8000TE-II) без НДС
31 649 ₴
- Немає в наявності
- Код: 34524
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Генератор бензиновий 6,5 кВт Vulkan SC8000TE-II (SC8000TE-II) без НДС
Бензиновий генератор Vulkan SC8000TE — пристрій для резервного живлення електрообладнання із загальною потужністю 7 кВт. Завдяки місткому бензобаку на 25 л робочий цикл генератора може досягати 6-8 годин за максимальних навантажень.
Призначення: призначений для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі або відсутності інших джерел живлення.
Особливості генераторів Vulkan
- Гарна продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійні альтернатори
- Місткий паливний бак
Переваги електрогенератора Vulkan SC8000TE
- Надійний чотиритактний одноциліндровий двигун потужністю 20 л.
- Зручна передня панель керування
- Повітряна система охолодження
- Може запускатися як за допомогою електростартера, так і в ручному режимі
- Повного паливного бака вистачить на 6-8 годин роботи
- Розроблений спеціально для 3-фазного харчування
- Може працювати навіть із чутливою електронікою
- Датчик рівня оливи в картері двигуна
- Місткий паливний бак об'ємом 25 л
Інструкція експлуатації генератора Vulkan SC8000TE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Час безперервної роботи | 6.2 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Клас | Професійний |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна/три |
| Потужність | 6.5 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 10 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 2.8 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 7.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 2.3 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 6.5 кВт |
| Об'єм двигуна | 420 см3 |
| Обсяг паливного бака | 25.0 л |
| Об'єм бака для олії | 1.4 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR, Лічильник мотогодин |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири, для кемпінгу |
| Розміри | 73x56x61 см |
| Витрата палива | 4 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний, Електростартер |
| Тип установки | портативний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 649 ₴









