



Генератор бензиновий 3.2 кВт VULKAN SC4000E-II (SC4000E-II) без НДС
18 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 34522
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Генератор бензиновий 3.2 кВт VULKAN SC4000E-II (SC4000E-II) без НДС
Бензиновий генератор Vulkan SC4000E-II — пристрій для генерації напруги електричного струму в умовах, коли немає можливості скористатися іншими джерелами електроенергії.
Призначення: призначений для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі. Може працювати в побутових умовах.
Особливості генераторів Vulkan
- Гарна продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійні альтернатори
- Місткий паливний бак
Переваги електрогенератора Vulkan SC4000E-II
- Якісні генераторні модулі для тривалих навантажень
- Бензиновий двигун має полегшений старт і ступінь екологічності Євро2
- Надійні повітряні фільтри
- Глущик із іскрогасічем забезпечує низькі шуми під час роботи
- Датчик рівня оливи в картері двигуна
- На одному заправі за повного навантаження може працювати до 12,5 год
- Полегшена конструкція
- Обладнаний глушником із іскристопоглинальним механізмом
- Автоматична система захисту від перевантажень
- Система стабілізації напруги дає змогу під'єднувати чутливу електроніку
- Захист від потрапляння пилу всередину робочого механізму
- Посилений паливний бак
- Може запускатися як вручну, так і за допомогою електричного стартера
- Рівень шуму не більш ніж 72 дБ
- Паливний бак об'ємом 15 л
Інструкція експлуатації генератора Vulkan SC4000E-II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Час безперервної роботи | 9.0 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Побутовий, міні |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | 170FB |
| Потужність | 3.2 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 7.5 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 3.8 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.2 кВт |
| Об'єм двигуна | 207 см3 |
| Обсяг паливного бака | 15.0 л |
| Об'єм бака для олії | 0.8 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки, стабілізатор напруги AVR |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири, для кемпінгу |
| Розміри | 62.5x49x51 см |
| Витрата палива | 1.6 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний, Електростартер |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 000 ₴



