Опис Генератор бензиновий 12.5 кВт Vulkan SC13000-II (SC13000-II)
Бензиновий генератор Vulkan SC13000-II — пристрій для резервного живлення електрообладнання із загальною потужністю 10,5 кВт. Завдяки місткому бензобаку на 30 л робочий цикл генератора може досягати 12 годин за максимальних навантажень.
Призначення: призначений для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі або відсутності інших джерел живлення.
Особливості генераторів Vulkan
- Гарна продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійні альтернатори
- Місткий паливний бак
Переваги електрогенератора Vulkan SC13000-II
- Надійний чотиритактний двоциліндровий двигун потужністю 22 кВт
- Дві пари коліс знесичує зручніше транспортування генератора
- Автоматичне регулювання напруги
- Зручна передня панель керування
- Повітряна система охолодження
- Якісний альтернатор THD<,5%
- Надійний електростартер спрощує процес запуску
- Повного паливного бака вистачить на 12 годин роботи
- Розроблений для 3-фазного харчування
- Може працювати навіть із чутливою електронікою
- Датчик рівня оливи в картері двигуна
- Місткий паливний бак об'ємом 30 л
Технічні характеристики електрогенератора Vulkan SC13000-II
Вид топлива:
бензин
Об'єм двигуна:
623 см3
Система запуску:
ел. стартер
Напруга:
220/380 В
Частота тока:
50 Гц
Потужність двигуна:
22 кВт/30 л.с.
Номінальна потужність (1/3 фази):
10 кВт / 12.5 кВт
Максимальна потужність (1/3 фази):
10,5 кВт/13 кВт
Кількість фаз:
3
Об'єм паливного бака:
30 л
Габарити:
990х765х940 мм
Вага:
195 кг
Інструкція експлуатації генератора Vulkan SC13000-II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 195 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Час безперервної роботи | 6 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Клас | Професійний |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна/три |
| Модель двигуна | Lifan 2V78F-2 |
| Потужність | 12.5 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 24 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 10.5 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 13.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 10.0 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 12.5 кВт |
| Об'єм двигуна | 678 см3 |
| Обсяг паливного бака | 30.0 л |
| Об'єм бака для олії | 1.2 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR, Лічильник мотогодин |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири, для кемпінгу, компресора, для котла |
| Розміри | 102x69x95.9 см |
| Витрата палива | 5 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний, Електростартер |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 000 ₴



