Описание Гидравлическая рокла GTM SYP-IIK / 3000kg HEAVY
Основні переваги гідравлічної рокли GTM SYP-IIK / 3000kg HEAVY:
- Корпус виготовлений із товстої вуглецевої сталі
- Тришарове забарвлення корпусу
- Посилений гідроциліндр
- Посилений корпус
- 2500 кг — реальна вантажність рокли
- 1150 мм — довжина вил
- 550 мм — ширина вил
- 85 мм — мінімальна висота підіймання
- 200 мм — максимальна висота підіймання
- Колеса виготовлені з поліуретану та покриті гумою
- 200*50 мм — збільшений розмір передніх коліс
- 80*70 мм — збільшений розмір задніх коліс
- Надійне зчеплення з поверхнею
- Підвищена міцність конструкції
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Гидравлическая рокла GTM SYP-IIK / 3000kg HEAVY
ОПИС ГІДРАВАЛЬНИЙ РОКЛИ GTM
GTM SYP-IIK/300kg HEAVY — професійне обладнання, призначене для переміщення вантажів вагою до 3 т на складах, у магазинах і виробництвах. Вирізняється посиленою конструкцією вил і гідроциліндру, що дає змогу надійно працювати під час усього терміну експлуатації. Стандартна довжина вил 115 см дає змогу працювати з європалетами, не побоюючись пошкодити товар. Колеса в цій моделі збільшені в розмірі, що дає змогу працювати з великим навантаженням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 73 кг |
| Висота в складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.2 м мм |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір роликів вил | 80х70 мм |
| Розмір кермових коліс | 200х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | Гідравлічна |
| Ширина вил | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 722 ₴





