Опис Генератор інверторний 3.8 кВт GTM DK4000Xi
GTM DK4000Xi — компактний і легкий інверторний генератор, обладнаний надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки DK170F з максимальною потужністю на виході до 4 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід або риболовлю ще яскравішим і комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 14,5 л вистачить до 11 годин за 50% навантаження. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів і комп'ютерів. Захист за низького рівня мастила. Зручна захищена панель.
Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження або перегрівання. Індикатор сигналів тривоги неабияк спрощує контроль під час використання.Переваги електрогенератора GTM DK4000Xi:
- Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
- Ультратихий, низький рівень шуму, портативний і легко переміщається.
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <,3%
- Проста у використанні багатофункціональна панель.
- Можна використовувати для під'єднання медичного обладнання та чутливої техніки
- 3,8 кВт — висока номінальна потужність
- 14,5 л — великий об'єм бака для палива за низької витрати
- 220 В — номінальна напруга під час роботи
- 16,5 А — номінальний струм під час роботи
- 2 вбудовані розетки: 220 В 16 А та 220 В 32 А
- Вихід DC 12 В 8,3 А
- Роз'єм USB для заряджання побутової електроніки
- 630х580х510 мм — компактні габарити
- Екорежим
- Вбудований цифровий мультидисплей для зображення напруги, частоти струму та мотогодинника
- Висока мобільність завдяки великим колесам і зручним держакам для переміщення
Комплектація
- Генератор GTM DK4000Xi – 1 шт
- Свічковий ключ — 1 шт.
- Ріжковий ключ — 1 шт.
- Мережева вилка 220 В 16 А - 1 шт.
- Лійка — 1 шт.
- Транспортний набір (колеса + ручки) — 1 шт.
- Інструкція експлуатації — 1 шт.
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 14.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Час безперервної роботи | 11.0 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Професійний |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | Dinking DK170F |
| Потужність | 3.8 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 6.5 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 4.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.8 кВт |
| Об'єм двигуна | 223 см3 |
| Обсяг паливного бака | 14.5 л |
| Об'єм бака для олії | 0.8 л |
| Особливості | Вихід USB |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квадрокоптера, для квартири, для кемпінгу, для комп'ютера, для котла, для риболовлі, для циркуляційного насоса, для електромобіля |
| Розміри | 63х58х51 см |
| Витрата палива | 1.7 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴






