Генератор бензиновий 7 кВт GTM DK7500-L-3 зі вбудованим АВР без НДС
35 605 ₴
- Немає в наявності
- Код: 34533
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Генератор бензиновий 7 кВт GTM DK7500-L-3 зі вбудованим АВР без НДС
GTM DK7500-L-3 — 3-фазний бензиновий електрогенератор для забезпечення живлення обладнання в разі браку електроенергії. Обладнаний 4-тактним двигуном DK192F, який вирізняється економічністю, низьким рівнем викидів і шуму. Максимальна потужність на виході генератора за 3-фазового під'єднання становить 7.5 кВт. Ідеальний варіант для використання в побутових умовах, на дачі або в невеликих магазинах. Під час роботи повного бака палива об'ємом 25 л вистачить до 7 годин за 100% навантаження. Вбудований АВР дає змогу встановити автоматичне вмикання генератора у разі вимкнення мережі.
Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження або перегрівання. Індикатор сигналів тривоги неабияк спрощує контроль під час використання.Переваги електрогенератора GTM DK7500-L-3:
- Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
- Проста у використанні багатофункціональна панель.
- Економний двигун із низьким рівнем шуму та викидів
- 2,3 кВт/7 кВт — висока номінальна потужність
- 25 л — великий об'єм бака для палива
- 3.6 л/год — мала витрата палива за 100% навантаження
- 220 В/380 В — номінальна напруга під час роботи
- 21.7 А — номінальний струм під час роботи
- Ручний запуск/Електростартер/ Автоматичний запуск — можливість запустити генератор у будь-яких умовах
- Вбудований акумулятор на 14 А·год
- 725*595*580 мм — компактні габарити
- Висока мобільність завдяки великим колесам і зручним держакам для переміщення
Комплектація
- Генератор GTM DK7500-L-3 – 1 шт
- Колеса - 2 шт
- Ручка — 1 шт.
- Аккумулятор 14 А*ч - 1шт
- Інструкція експлуатації — 1 шт.
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 97 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Час безперервної роботи | 9.5 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Клас | Професійний |
| Клас захисту | IP24 |
| Кількість фаз | одна/три |
| Модель двигуна | Dinking DK192F |
| Потужність | 7.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 13 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 2.5 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 7.5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 2.3 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 7.0 кВт |
| Об'єм двигуна | 458 см3 |
| Обсяг паливного бака | 25 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Силова розетка 230 В 32 А, Система автозапуску АВР, Стабілізатор напруги AVR, лічильник мотогодин, Транспортувальні колеса |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири, для кемпінгу, для котла, для футтраку, для електрокотла |
| Розміри | 72.5x59.5x58.0 см |
| Витрата палива | 3.6 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | автозапуск, Ручний, Електростартер |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 605 ₴








