Генератор зварювальний 6.24 кВт FOGO FH9220W бензиновий (FH 9220 W)
128 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 34390
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Опис Генератор зварювальний 6.24 кВт FOGO FH9220W бензиновий (FH 9220 W)
Трифазний бензиновий зварювальний генератор FOGO FH 9220 W з двигуном Honda GX 390 слугує автономним джерелом живлення для ручного дугового зварювання, а також джерелом струму для заміського будинку, дачі або інших електроприладів. Номінальна потужність генератора: 6,24 кВт (3 фази) і 4 кВт (1 фаза). Номінальний струм 1 фази 17,4 А. Діапазон зварювального струму від 40 А до 220 А. У генератор вбудована система стабілізації напруги (AVR).
Генератор вирізняється високою економністю та підвищеним ККД. Витрата палива за 75% навантаження — 2,7 л/год. Укомплектований високоякісним альтернатором від виробника Sincro (Італія) з класом захисту IP 23.
Використовується як джерело живлення для електродугового зварювання, а також для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі або відсутності інших джерел живлення, коли стаціонарна електромережа недоступна або пошкоджена.
Особливості:
- діапазон зварювального струму: від 40 А до 220А
- цифрове регулювання напруги AVR +/- 4%
- цифрова система AVR, що гарантує роботу без перевантажень і не допускає появи стрибків напруги THD ≤ 6%
- захист від перевантаження
- датчик рівня оливи
- дві захищені розетки: 1ф ~ 16A 230V і 3ф ~ 16 A 400V
- клас захисту генератора IP 23
- клас ізоляції генератора H
- гнізда для зварювального кабелю
Додаткове та сервісне обладнання
- Зварювальний кабель 3 м — 35 мм
- Зварювальний кабель 10 м — 35 мм
- Шланг вихлопних газів
- З'єднання шланга вихлопних газів
- Лічильник мотогодин
- Транспортний набір
- Сервісний пакет (повітряний фільтр, свічки запалювання, моторна олива)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 98 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 6.1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Габарити | 790x580x505 мм |
| Діаметр електродів | 1.6 - 4.0 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість фаз | одна/три |
| Модель двигуна | GX390 |
| Потужність | 6.24 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 13 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 4.4 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 6.96 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 4.0 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 6.24 кВт |
| Обсяг паливного бака | 6.1 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для кемпінгу, для зварювального апарату |
| Витрата палива | 2.7 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Цикл зварювання 100% | 130 А |
| Цикл зварювання 35% | 220 А |
| Цикл зварювання 60% | 170 А |
- Ціна: 128 000 ₴



