Опис Генератор інверторний бензиновий 3 кВт FOGO F4001i
FOGO F4001i — інверторний бензиновий генератор у відкритому корпусі, з номінальною вихідною потужністю 3 кВт. Може застосовуватися як резервні джерела живлення в будинках, дачах, офісах і магазинах, під час проведення робіт на будівельних об'єктах, як основне джерело енергії в торгових наметах, в автомагазинах і торгових об'єктах, як додаткове джерело живлення в фургонах і машинах рефрижераторах.
Переваги електрогенератора FOGO F4001i:
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <,3%
- Проста у використанні багатофункціональна панель.
- Можна використовувати для під'єднання медичного обладнання та чутливої техніки
- 3 кВт — висока номінальна потужність
- 10 л — великий об'єм бака для палива за низької витрати
- 220 В — номінальна напруга під час роботи
- 13 А — номінальний струм під час роботи
- Стабільна частота струму 50 Гц
- 2 розетки 230 В 16 А на панелі керування
- Вихід DC 12 В 8.3 А для заряджання акумуляторів
- Вихід USB із гумовою заглушкою: 5В 2.1А
- Роз'єм для паралельного під'єднання до ще одного генератора F4001i
- Функція економії палива зниження обертів двигуна за низького навантаження
- Можливість синхронізації двох блоків F4001i
- Сигналізація перевантаження
- Захист від перевантаження
- Діод попередження про низький рівень оливи
Комплектація
- Генератор FOGO F4001i — 1 шт.
- Набір ключів — 1 шт.
- Вилка штепсельна 220 В — 2 шт.
- Набір дротів із затискачами на 12 В — 1 шт.
- Інструкція експлуатації — 1 шт.
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 10 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Час безперервної роботи | 6.0 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Побутовий, міні |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | Senci SH 150 B |
| Потужність | 3.0 кВт Вт |
| Потужність максимальна 1ф | 3.2 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.0 кВт |
| Об'єм двигуна | 149 см3 |
| Обсяг паливного бака | 10 л |
| Об'єм бака для олії | 0.5 л |
| Особливості | Вихід USB, Паралельне під'єднання, Лічильник мотогодин |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для дачі, для квадрокоптера, для кемпінгу, для комп'ютера, для риболовлі |
| Розміри | 47.9x34x44.2 см |
| Витрата палива | 1.77 (за 100% навантаження) л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 500 ₴






