


Генератор бензиновий 6 кВт FOGO F 9000 TRE з регулятором напруги без НДС (F 9000 TRE)
69 228 ₴
- Немає в наявності
- Код: 34542
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Генератор бензиновий 6 кВт FOGO F 9000 TRE з регулятором напруги без НДС (F 9000 TRE)
FOGO F 9000 TRE — бензиновий генератор для енергопостачання в разі перебоїв або вимкнення електроенергії. Підходить для 1 і 3-фазного під'єднання. Має вбудований стабілізатор напруги, завдяки чому усуваються великі стрибки напруги в мережі.
Призначення: застосовується як резервне джерело електроенергії в житлових будинках, дачах, офісах. Може використовуватися під час будівельних робіт для під'єднання електроінструментів або інверторних зварювальних апаратів під час роботи з електродами до 4 мм.
Переваги генератора FOGO F 9000 TRE:
- Універсальність — підходить для живлення обладнання 220 В і 400 В
- 4.5 кВт/6 кВт — номінальна потужність під час роботи 220/400 В
- Ручний запуск + електростартер
- Цифрове регулювання напруги ± 1,5% на кожній фазі
- Низький рівень THD <,6% — коефіцієнт нелінійних спотворень
- Короткостроковий пусковий струм 300%
- Клас ізоляції альтернатора H
- Ступінь захисту альтернатора IP 23
- Захист від перевантаження
- Захист від короткого замикання
- Датчик низького рівня оливи
- Великий бак для палива об'ємом 45 л
- Автономність (за 75% навантаження) до 15,5 год завдяки споживанню всього 2.9 л/год
Комплектація
- Розетка 380 В 16 А
- Розетка 220 В 16 А
- Глушник з адаптером вихлопної системи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 45 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Час безперервної роботи | 15.5 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Клас | Побутової |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна/три |
| Модель двигуна | Rato R420 |
| Потужність | 6.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 15 л. |
| Потужність максимальна 1ф | 5.0 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 6.64 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 4.5 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 6.0 кВт |
| Об'єм двигуна | 389 см3 |
| Обсяг паливного бака | 45.0 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири |
| Розміри | 79x58x65 см |
| Витрата палива | 2.9 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 228 ₴



