Опис Гідравлічний штабелер GTM SFH2016E 2000 кг 1.6 м
GTM SFH2016E — гідравлічне обладнання для підіймання, штабелювання й переміщення вантажів по території склада. За допомогою штабелера можна без зайвих зусиль підвищити ефективність вантажно-розвантажувальних робіт.
Зверніть увагу: штабелер підходить для палетів розміром 1200x1000 мм і 1000x1200 мм (тип EUR 2 і EUR 3)
Переваги штабелера GTM SFH2016E
- Складське обладнання промислового класу
- Висока якість матеріалів корпусу
- Надійна гідравлічна система
- Максимальна вантажність 2000 кг
- Максимальна висота підіймання вантажів 1.6 м
- Просте керування навантаженням і пересуванням
- Регульовані підіймальні вила для піддонів різної ширини
- Поліуретанові колеса з нейлоновим покриттям не залишають слідів на підлозі складу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 270 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 330-740 мм |
| Габарити | 1450x950x1980 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Макс.робоча висота | 1.6 м |
| Матеріал | Сталь |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Радіус повороту | 1400 мм |
| Розмір задніх коліс | 180x50 мм |
| Розмір роликів вил | 74x70 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип штабелера | Гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 000 ₴



