Базовий багатофункційний набір шурупокрут DALIN
2 856 ₴
- В наявності
- Код: DT701
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Базовий набір DALIN — це незамінний інструмент домашнього майстра від корейського виробника.
Арсенал кожного майстра складається з базового набору інструменту, функції якого охоплюють усі основні операції будівельно-монтажних робіт. Так у ящику для інструменту обов'язково є дриль, шурупокрут, шліфувальна машинка, електричний лобзик тощо. Напевно, не один майстер мріяв про мультифункціональний електроінструмент, що може виконувати завдання перерахованого будівельного обладнання.Корійський виробник втілила мрію в реальність, випустивши на ринок багатофункціональний агрегат DALIN
Арсенал кожного майстра складається з базового набору інструменту, функції якого охоплюють усі основні операції будівельно-монтажних робіт. Так у ящику для інструменту обов'язково є дриль, шурупокрут, шліфувальна машинка, молоток, кутошліфувальна машина тощо. Напевно, не один майстер мріяв про мультифункціональний електроінструмент, здатний виконувати завдання за призначенням будівельних робіт одним інструментом, замінюючи лише насадки.
До базового комплекту постачання входить:
Корпус шурупокрута, насадка "дриль-шурупокрут", акумулятор 18 вольтів 1,5 А·год, зарядний пристрій IFC-HT22,
біти — 25 шт., адаптер — 1 шт., бітотримач — 1 шт. головки торцювальні — 8 шт., біти для викручування болтів — 4 шт., свердла в асортименті — 11 шт., гнучкий вал, кейс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dalin |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 15 |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 856 ₴









