Набор сверл SDS-plus 110 мм/160 мм/210 мм 10 од. ⭐️⭐️ Hikoki Hitachi 40030030
1 996 ₴
- В наявності
- Код: 40030030
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набор сверл SDS-plus 10 ед. Hikoki Hitachi 40030030
Набір з 10 свердел SDS-PLUS, що складається з:
110 мм: 5, 6, 8 мм,
160 мм: 6, 8, 10, 12 мм,
210 мм: 6, 8, 10 мм;
або
5х110, 6х110, 8х110, 6х150, 8х150, 10х160, 12х160, 6х210, 8х210, 10х210 мм.
Паковання: бітбокс
Хвостовик SDS-plus.
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️.
Артикул: Hitachi/Hikoki 40030030.
EAN 4250155823962.
Набір свердел SDS+ 10 шт. Hikoki 40030030 складається з 10 свердел для перфораторів SDS-Plus. Різні розміри елементів збільшують діапазон ударної роботи, яку оператор може виконувати з цим продуктом. Все це упаковано в міцний пластиковий футляр, який не тільки захищає елементи від втрати, але й полегшує їх транспортування та зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Діаметр | 12 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Набір | Так |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8717154651126 |
| Габаритна довжина | 260 мм |
| Довжина робоча | 200 мм |
| Число ріжучих кромок | дві |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 996 ₴









