

Алмазна міні коронка 35 мм для плитки та скла Hikoki 4100513
1 236 ₴
- В наявності
- Код: 4100513
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазна міні коронка 35 мм для плитки та скла Hikoki 4100513
Діаметр коронки 35 мм.
Загальна довжина 56 мм.
Робоча довжина 25 мм.
Тригранний циліндричний хвостовик 10 мм.
Артикул Hikoki 4100513.
EAN 8717574060232.
Професійні алмазні коронки HiKOKI призначені для швидкого та безпечного свердління за допомогою швидкозатискного патрона будь-якої моделі мережевих або акумуляторних дрилів або свердлильних (винтових) верстатів без постійного охолодження під час різання. Більше не потрібні дорогі та складні системи подавання та дренажу води, що забезпечує чистіше та зручніше рішення для різання. Замість постійної циркуляції пропонується епізодічне використання водяного резервуара для короткочасного занурення у воду, що усуває потребу постійного водяного охолодження. Зазвичай миттєвий перепад температури вкрай небезпечний для будь-яких різців, проте сучасна технологія зварювання забезпечує міцний вміст алмазних зерен. Професійні корончасті свердла HiKOKI використовуються для свердління отворів для дюбелів, каналів проходження труб або прокладання електропроводки в порцеляні (П'ятий клас міцності), керамічної плитки, природному або штучному камені, фаянсі, глазурованій плитці, плитці терацо тощо. Використовується в промисловому виробництві стільниць, кухонних меблів, під час опоряджувальних робіт, прокладання каналів для електричного дроту тощо.
До 2018 року випускалася аналогічна алмазна коронка діаметром 35 мм під Артикулом Hitachi 780711.
Інструкція з використання:
На невеликій швидкості почніть засвердлювання під кутом від 5° до 30°. Це створить напівкруг для зручнішого початку свердління всім обвідомою коронки.
Щойно з'явилася канавка, встановіть коронку прямо під кутом 90° і далі свердлите, застосовуючи легкий натиск на інструмент.
Здійснюйте легке погойдування інструментом і застосовуйте натиск.
Для кращого результату виймайте коронку з отвору кожні 5 секунд і дайте їй крутитися в повітрі для охолодження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Великобританія |
| Діаметр | 13 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Максимальна довжина | 56 мм |
| Максимальний діаметр | 35 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Мінімальна довжина | 25 мм |
| Мінімальний діаметр | 35 мм |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь, Нержавіюча сталь, Метал |
| Покриття робочої частини | Алмазний сегмент |
| Застосування коронки/пилки | Метал, Скло, Плитка, Кахель, Піноматеріали, Штучний камінь |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип свердління | Сухе |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 236 ₴



