Matari M7500I-SOLAR — це універсальний однофазний (220 В) інверторний генератор, призначений для роботи у звичайному режимі, а також як джерело електрогенерації для автономних систем незалежного енергозабезпечення об'єктів різного призначення.
Модель має сухі контакти, які може використовувати гібридний інвертор для автозапуску генератора та підживлення споживачів (у разі недостатнього надходження енергії від сонячних панелей або накопичувальної батареї). У разі браку електрики від електростанції, M7500I-SOLAR під'єднується і закриває дефіцит електрики.
Якщо генератор тривалий час не експлуатується і перебуває в режимі очікування, його можна під'єднати до електромережі для автоматичного підживлення АКБ — це дасть змогу обладнанню бути готовим до швидкого старту в потрібний момент!
Особливості та переваги генератора Matari M7500I-SOLAR
Генератор Matari M7500I-SOLAR запускається електростартером, що істотно полегшує експлуатацію встановлення для користувача. Комплектується автоматичними вимикачами, що захищають обладнання від підвищених навантажень і замикання. На панелі розміщені три окремі розетки: 2 — 16 А й 1 — 32 А (для сонячного інвертора), із захистом за стандартом IP44.
Переваги:
- Функціональність — сумісний з автономними системами резервного енергопостачання об'єкта, що мають накопичувачі (акумулятори),
- Універсальність — номінальна 7,2 кВт і резервна 7,5 кВт потужність, дає змогу використовувати генератор для експлуатації на найрізноманітніших об'єктах, з невеликим рівнем споживання: СТО, кафе, приватні будинки, офіси, торгові точки, котеджі тощо,
- Економність — інверторний 4-тактний OHV двигун, забезпечує мінімальну витрату палива та максимальний ККД,
- Стабільна напруга — видає якісний струм із чистою синусоїдою, підходить для під'єднання чутливого електрообладнання,
- Надійність — синхронний альтернатор і мідна обмотка, гарантують стабільну тривалу роботу обладнання.
Модель має зручну цифрову панель, де користувач може відстежувати показники стану та роботи генератора: правильну роботу/перевантаження, напругу та його частоту, вихідну потужність, відпрацьовані мотогодинники, рівень палива та оливи, ін.
Матарі M7500I-SOLAR — це сучасний генератор, який стане ідеальним рішенням для вашого об'єкта із системою сонячної електрогенерації! Щоб дізнатися більше інформації про модель і отримати розгорнуту консультацію експерта, зверніться до нашого менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Тип генератора | Інверторний |
| Номінальна сила струму | 31.3 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 1.1 л |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 616x533x559 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | MGB 460 |
| виконання | Без кожуха |
| Кількість фаз | Однофазний (220 В) |
| Маса, кг | 70 кг |
| Напруга | 220 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 7.2 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 24 л. |
| Охолодження | Повітряне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 2 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 7.5 кВт |
| Тип двигуна | 4-тактний OHV |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 68 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 3000 об/хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 57 000 ₴









