Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Тип генератора | Інверторний |
| Номінальна сила струму | 21.7 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 0.85 л |
| Автоматика | АВР Є |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 680×500×610 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | GB300E-2 |
| виконання | У кожусі |
| Кількість фаз | Однофазний (220 В) |
| Маса, кг | 50.5 кг |
| Напруга | 220 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 5 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 13.5 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 1.6 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 5.5 кВт |
| Тип двигуна | 4-тактний OHV |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 67 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 3600 об./хв |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 000 ₴









