Дизельний генератор Matari MB50 — надійне та продуктивне обладнання, здатне забезпечити безперервне електроживлення в умовах, якщо немає під'єднання до загальної електромережі. Генератор має резервну потужність 55 кВт і номінальну потужність 50 кВт, що дає змогу впоратися з більшістю побутових, комерційних і виробничих енерговитратних завдань.
Синхронний альтернатор гарантує стабільну роботу в один і трифазний (220/380 В) режимі, дає змогу під'єднати більшість побутових і промислових пристроїв. Завдяки рідинному охолодженню генератор працює тривалий час без зупинок.
Матарі MB50 обладнаний дизельним двигуном Baudouin, що працює на оптимальних обертах (1500 об/хв). Об'єм паливного бака становить 145 літрів, а витрата палива (за 60% навантаження) 7 літрів на годину — це забезпечує тривалий час роботи без потреби частого заправлення.
Особливості та переваги дизельного генератора Matari MB50
Габарити дизельного генератора Matari MB50 2550x1050x1300 мм, вага 1305 кг — він зручний для транспортування та встановлення. Завдяки низькому рівню шуму (68 дБа) модель ідеально підходить для використання в зонах, де є обмеження за рівнем шуму (приблизно житлових будинків, офісів та ін.).
Важливою перевагою цього генератора є наявність автоматики, що забезпечує керування живленням. Також у ньому встановлений мультиприлад, що дає змогу контролювати частоту та час роботи генератора. Захищений корпус генератора дає змогу експлуатувати його в будь-яку погоду, встановити його можна як на вулиці, так і в спеціальному приміщенні.
Виробник Matari MB50 надає 24-місячну гарантію на обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 13 л |
| Автоматика | АВР Є |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 2550x1050x1300 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Baudouin 4M10G70/5 |
| виконання | У кожусі |
| Кількість фаз | Трифазний (380 В) |
| Маса, кг | 1300 кг |
| Напруга | 220/380 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 50 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 145 л |
| Охолодження | Рідинне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 7 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 55 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Дизельний генератор |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 68 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 1500 об./хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 630 000 ₴




