Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 13 л |
| Автоматика | АВР Є |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 2900х1100х1600 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Ricardo |
| виконання | У кожусі |
| Кількість фаз | Трифазний (380 В) |
| Маса, кг | 1700 кг |
| Напруга | 220/380 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 68 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 280 л |
| Охолодження | Рідинне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 10 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 75 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Дизельний генератор |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 68 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 1500 об./хв |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴







