Раді Вам представити новий дизельний генератор Matari MDA7500SE потужністю 5 кВт і спеціальною системою автоматичного введення в резерв.
Інноваційний дизельний генератор від Matari це:
- Автономна робота впродовж багатьох годин,
- Висока якість і продуктивність,
- Надійність у процесі експлуатації,
- Тиха робота!
Якщо Вам необхідне якісне автономне джерело живлення для заміського будинку, дачі, проведення будівельних робіт на різних об'єктах, то генератор MDA7500SE стане ідеальним рішенням цього питання. Надійний дизельний двигун Matari у генераторної установки забезпечить безперебійну роботу впродовж тривалого часу. Спеціальний шумозахисний кожух забезпечує тиху роботу встановлення. Крім того, зовнішній кожух чудово захищає механізм від зовнішніх впливів.
Зробіть своє життя комфортнішим!
Якщо у Вас невеликий заміський будинок із котлом, водяним насосом та іншим стандартним обладнанням, тоді генератор MDA7500SE повністю забезпечить усі наявні потреби в електроенергії. Якщо Ви затіяли будівництво, але немає можливості під'єднатися до стаціонарних електричних мереж, то генераторне встановлення Matari MDA7500SE і тут виявиться незамінним.
Навіщо потрібна система автоматичного введення резерву?
Щойно у Вас на об'єкті пропаде електрика, система автоматичного введення резерву (АВР) в автоматичному режимі (без участі людини) запустить генераторне встановлення! Наприклад, якщо пізно ввечері або в процесі будівництва пропаде електрика, то Вам не доведеться йти та запускати генератор — автоматика зробить це для Вас!
Як бути з технікою, яка чутлива до перепадів напруги?
Генераторна установка MDA7500SE обладнана автоматичним вольтом регулятором, що забезпечує збереження навіть тієї техніки, яка вкрай чутлива до різних перепадів напруги.
Основні технічні характеристики
Максимальна потужність, яку виробляє генератор MDA7500SE, становить 5 кВт. Генераторна установка Matari MDA7500SE є однофазною та виробляє стабільну напругу 220 В із частотою 50 Гц без стрибків і перебоїв. Якісний одноциліндровий і чотиритактний двигун Matari має повітряне охолодження. Частота обертання двигуна становить 3000 обертів за хвилину. Паливний бак генератора становить 15 літрів. Водночас витрата дизельного палива за годину роботи всього 1,2 літра. Ви завжди зможете отримати інформацію про кількість палива в баку за допомогою спеціального датчика рівня палива.
Очевидні переваги генератора Matari MDA7500SE
Ця модель генераторної установки має цілу низку переваг, порівнюючи з моделями свого класу. Серед основних переваг можна виділити:
- Висока якість збирання та всіх комплектуючих,
- Надійність і висока продуктивність двигуна,
- Економна робота: чудовий показник витрати палива для аналогічних моделей,
- Дбайливе ставлення до техніки: можна під'єднувати навіть ту техніку, яка вкрай чутлива до перепадів напруги,
- Автоматичне введення резерву, а також автоматичне перемикання на основну електричну мережу,
- Ефективний шумозахист: сучасний шумозахисний кожух забезпечує тиху роботу встановлення,
- Зручність експлуатації: для запуску та керування генераторною установкою не потрібно спеціальних навичок. Технічне обслуговування може здійснювати навіть рядовий користувач,
- Доступна ціна: гарна ціна для свого сегмента,
- Легкий старт: швидкий запуск двигуна забезпечується завдяки електричному стартеру (за допомогою спеціального ключа),
- Встановлення може успішно експлуатуватися навіть в умовах підвищеної вологості та сильної запиленості,
- Представницький зовнішній вигляд,
- Об'ємний паливний бак.
Matari MDA7500SE — це не просто дизельний генератор, це повноцінне встановлення для розв'язання проблем автономного енергозабезпечення будинків, дач, будівельних об'єктів тощо.
Завдяки безлічі унікальних переваг встановлення Matari MDA7500SE справедливо вважається найвдалішим дизельним генератором на ринку України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 1.65 л |
| Автоматика | АВР Є |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 945x550x700 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Matari |
| виконання | У кожусі |
| Кількість фаз | Однофазний (220 В) |
| Маса, кг | 165 кг |
| Напруга | 220 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 4.5 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 15 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 1.2 л/час |
| Резервна потужність (кВт): | 5 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Дизельний генератор |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 65 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 3000 об/хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 1 ₴








