ФІРМОВІ ДВИГУНИ
Двигуни для дизельних генераторів, так само як і для бензинових, виробляються за ліцензією DIMAX Int. GmbH та маркуються власним клеймом з логотипом. У всіх моделях запас потужності двигуна по відношенню до альтернатора дозволяє видавати заявлену напругу та підтримувати його стабільність у повному діапазоні напруг. Всі двигуни проходять тестування тривалою безперервною роботою, а потім розбираються та досліджуються на рахунок виявлення несправностей. Кожен двигун та кожен генератор мають індивідуальний серійний номер, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Двигуни відповідають усім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO-V.
СИСТЕМА VTS
Унікальна інноваційна система перемикання фаз VTS (Voltage Transfer Switch) дозволяє використовувати один генератор для однофазних (230В) та трифазних (400В) споживачів електроенергії практично без втрати потужності.
МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ АВР
Генератор має можливість підключення системи АВР (автоматичного введення резерву). Вихід АВР має універсальний 6-контактний розєм, який не обмежує вибір системи для автоматичного введення резерву.
ЗБІЛЬШЕНИЙ МОТОРЕСУРС ДВИГУНІВ
Дизельні генератори Knner & Shnen серії HEAVY DUTY мають збільшений моторесурс - тож мають більш тривалий термін служби, можуть працювати більшу кількість годин без перерви. Ресурс двигунів досягає 3000 мотогодин, що підтверджується багатогодинними багаторівневими тестами. Але звісно двигуни показують такі високі показники при правильній експлуатації та проходженні планового технічного обслуговування.
ЗБІЛЬШЕНА ГАРАНТІЯ
На дизельні генератори серії HEAVY DUTY розповсюджується збільшена гарантія 2 роки або 2000 мотогодин (залежно від того який факт наступить першим) за умови правильної експлуатації та проходженню планового технічного обслуговування.
ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ
Зручна ергономічна панель дозволяє з легкістю керувати всім агрегатом і не потребує додаткових навичок. Сучасний багатофункціональний LED-дисплей відображує частоту, вольтаж, та кількість відпрацьованих генератором годин. Інформація на дисплеї допомагає легко контролювати якість напруги, що видається пристроєм.
ПЕРЕДСТАРТОВИЙ ПІДІГРІВ (PREHEATER)
Дизельні генератори серії HEAVY DUTY оснащені функцією передстартового підігріву, яка дозволяє запускати генератор в зимовий час без зайвих зусиль.
AVR
Генератори Knner & Shnen серії HEAVY DUTY оснащені інтелектуальною системою стабілізації напруги AVR. Вона дозволяє утримувати вихідну напругу генератора на постійній величині 230В і захищає від небажаного короткого замикання та перенавантаження.
ПОСИЛЕНА РАМА
Завдяки додатковому підсиленню рами верхніми захисними планками, генератор професійної серії HEAVY DUTY може експлуатуватись у більш жорсткому режимі, посилена рамна конструкція додатково захищає від пошкоджень баку при експлуатації та транспортуванні.
ГУМОВІ ОПОРІ ДЛЯ ЗАХИСТУ РАМИ
Для всіх моделей дизельних генераторів Knner & Shnen в комплект входять додаткові гумові опори для захисту рами від корозії. Завдяки опорам, працюючий генератор не пошкодить покриття підлоги, а фарбування рами не буде подряпане.
ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ
Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: силова переносна вилка 3Р+Е+N, 16А, 400В, силова переносна вилка 2P+Е, 32А, 230В, ключ ріжковий 810 мм, ключ ріжковий 1214 мм, ключ ріжковий 1719 мм, викрутка двостороння 6.0 мм РН2.
ОПЦЕОНАЛЬНО
KS 6-9D KIT 1599 ₴ Діаметр10 смКомплектаціяКолеса — 4 шт.Габарити брутто280х280х90 ммТранспортувальний комплект, до якого входять 4 колеса.
Колеса легко монтуються до генераторів. При необхідності переміщення не потрібно брати візок.
Набір підходить для всіх модифікацій дизельних генераторів KS 6000, KS 8000, KS 9000.
Транспортувальний комплект KS 6-9D KIT, до якого входять 4 колеса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VTS |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-дисплей | Лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Ємність акумулятора, А·год | 30 |
| Ємність масляного картера, л | 1.65 |
| Ємність паливного баку, л | 11 |
| Вага брутто, кг | 125 |
| Вага нетто, кг | 117 |
| Вихід 12В, А | 12/8.3 |
| Вихід ATS | + |
| Габариті брутто, мм | 750×550×670 |
| Габариті нетто, мм | 730×495×630 |
| Клас захисту | IP23M |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 (230В)/0.8 (400В) |
| Макс./ном. потужність (230 В), кВт | 5.5/5.0 |
| Макс./ном. потужність (400 В), кВт | 6.5/6.0 |
| Модель двигуна | KS 480HD-V |
| Напуга, В | 230/400 |
| Об’єм двигуна, см3 | 456 |
| Потужність двигуна, к.с./кВт | 14.0/10.3 |
| Передпускове підігрівання | + |
| Рама | 32 мм, заокруглена |
| Регулятор пружні | Інтелектуальна система AVR |
| Розетки | 1×16А (400V)/1×32А (230V) |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 71/96 |
| Сила струму макс., А | 23.91/11.74 |
| Тип двигуна | дизельний 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип запуску | Ручний/електро |
| Час роботи при навантаженні 50%, год*** | 6.9 |
| Частота, Гц | 50** |
- Ціна: 74 599 ₴












