Розподільчий щит KS DB11-P07В є низьковольтним комплектним пристроєм, який призначений для підключення різноманітних споживачів з напругою 230В/400В і струмом до 32А включно. Розподільчий щит підходить для будівельних майданчиків, будинків, гаражів, господарських будівель тощо. Приєднання споживачів електрики допускається здійснювати як усередині, так і зовні будівель.
Корпус розподільчого щита виготовлений із міцного АБС пластику і відрізняються надійною якістю. Конструкція корпусу щитка має прозору кришку і розрахована на начіпну установку на стіну. Комфортний у використанні, легко монтується.
Ми впевнені в якості та безпеці продукції, переконайтесь в цьому і ви.
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ ВСЕРЕДИНІ І НА ВУЛИЦІ
Призначений для розподілу електричного струму між декількома споживачами, допускається використання як зовні, так і всередині будівель.
ЗАХИСТ ВІД БРИЗОК
Всі розетки оснащені кришками, які забезпечують герметичність IP54. Це безпосередньо впливає на безпеку при використанні комутаційних пристроїв.
КОРПУС ІЗ ABS ПЛАСТИКУ
Корпус виготовлений з міцного АБС плаcтику - це матеріал, що має підвищену ударостійкість і пружність та гарантує довготривале комфортне використання. Корпус оснащений оглядовим віконцем
РОЗПОДІЛЬЧИЙ ЩІТ ПРИЗНАЧЕнь ДЛЯ НАСТІННОГО МОНТАЖУ
Розподільчий щит готовий до експлуатації, необхідно лише підключити кабель живлення.
АВТОМАТИКА ЗАХИСТУ
Всі розетки захищені автоматичними вимикачами.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Автомат захисту | 7x16 A 1P B |
| Вага нетто, кг | ≤ 2.8 |
| Габариті брутто, мм | 255х365х165 |
| Габариті нетто, мм | 245х355х155 |
| Клас захисту | IP54 |
| Клемна колодка | 400 В 32A, 5x6 мм2 M32 |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Механічна стійкість корпусу | IK10 |
| Напуга, В | 230/400 |
| Номінальний вихідний струм, А | 32 |
| Потужність, кВт | 22 |
| Робоча температура | від -25°С до +40°С |
| Розетки | 7 x Schuko 230 V |
| Тип системи заземлення | TN-C-S |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Штрихкод | 4260405366545 |
- Ціна: 5 249 ₴












