Свердло для металу 5х86х52 HSS-G DIN 338 10 шт. Hitachi / HiKOKI 780309
507 ₴
- В наявності
- Код: 780309
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сверло 5х86х52 HSS-G DIN 338
Призначення: для металу
Паковання: 10 шт.
Hitachi / HiKOKI 780309
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Іспанія |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина робочої частини | 52 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 86 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507 ₴



